OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Prezenter wrealu24 wystąpi w Ostrowie

Dziś do Ostrowa Wielkopolskiego przyjadą Piotr Szlachtowicz oraz Grzegorz Płaczek. Pierwszy z mężczyzn prowadzi audycje w telewizji internetowej wrealu24, znanej głównie tym, którzy mają wątpliwości odnośnie zagrożenia ze strony koronawirusa SARS-CoV-2. Drugi z mężczyzn napisał książkę #tosięsamokomentuje.

Obaj mężczyźni pojawią się dziś o godz. 19 w ostrowskiej restauracji Black Dave Restaurant, zlokalizowanej pod adresem Wolności 2. To właściciel tego lokalu jako pierwszy otworzył się podczas ogłaszanych obostrzeń. Część spraw skierowanych do sądu już wygrał.
___________________

Wstęp wolny – wystarczy być…. Wraz z Piotrem Szlachtowiczem z wrealu24 dzielimy się energią, słuchamy Was, wspólnie walczymy o wolność oraz staramy się łączyć środowiska wolnych ludzi w całej Polsce. Oczywiście istnieje równeż możliwość podpisania książek i otrzymania osobistej dedykacji. Dziękujemy za Wasze zaproszenia. Krok po kroku planujemy nasze przyszłe spotkania. Jesteśmy z Wami w dużych miastach, ale również spotykamy się z Polakami w małych wsiach i gminach. Idziemy po prawdę – ramię w ramię. | Jesteśmy razem. 🇵🇱

Obu mężczyzn można obejrzeć tutaj:

POLECANE NEWSY
26 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Szur
3 miesięcy temu

Ale się sroli zebrało hihihi

Antycovidowiec
3 miesięcy temu

Jeden program tych panów mówi więcej prawdy niż wszystkie tygodniowe wiadomości. To z ich programu dowiedziałem się np. o zwłokach w katedrze w Bergamo które okazały się uchodźcami którzy utonęli w 2014 roku. Podobnie było z początkiem 4 fali zapowiadanej już na początku lipca. Pytam paru osób z policji i sanepidu – od połowy sierpnia zakaz urlopów. I co mamy? Już zapowiadają segregacje i szczepienia dzieci a Pan Biliński pieprzy farmazony o powrocie maseczek na powietrzu. Jeśli oni robią i myślą to co inni każą to my chociaż bądźmy samodzielnie myślący bo na pewno nie jest tak jak nam wmawiają. Kłamstwo powtarzane 1000 razy staje się prawdą.

Wynajmujący się
3 miesięcy temu

Oj biedni,biedni,mili , coście sobie z tymi swoimi głowami porobili.. ale oczywiście rządowi zależy na zdrowiu swoich obywateli, wierzę im w każde ich słowo,etc..etc.. Czas wszystko zweryfikuje i ten się śmieje kto płacze ostatni.. a tak ciężko być po prostu dla siebie ludźmi ? Niby tym różnimy się od zwierząt, że potrafimy myśleć, szczerze wątpię

Seba
3 miesięcy temu

Yebać szczepionki !!!!

Tadeusz
3 miesięcy temu

Zwykła odmiana i mutacja grypy, za chwilę bedzie 3 , 4, i piata dawka a koncerny farmaceutyczne bedą sie cieszyć. Jak zwykle chodzi o pieniądze a nie o zdrowie Polaków. Posłuchajcie posła Brauna, naukowców, lekarzy na temat szczepień. Kto chce niech się szczepi nawet codziennie, ale to ich sprawa, ale kto nie chce niech sie nie szczepi i ma do tego prawo.

Pener z Nowotki
3 miesięcy temu

Bardzo proszę wszystkie inteligentne osoby z Ostrowa żeby pamietały w jakiej knajpie przesiadują pozostali. Dodatkowo można dziś będzie zobaczyć w tej knajpie dużo osób które nie wierzą ani Arystotelesowi ani w Coronavirusa. Polecam

Za wolność
3 miesięcy temu

Człowiek myślący szuka prawdy oglądając media głównego nurtu ale też niezależnych internetowych audycji i wyciąga wnioski. A one się nasuwają same każdy ma prawo do swojego zdania i do wyciągania własnych wniosków co jest prawdą a co fałszem z wyrazami szacunku dla wszystkich.

KASIA
3 miesięcy temu

To jakieś youtubery bonie znam typów?
A już wiem to coś jak EKIPA czy TEAM X 😉
Tylko Oni robią kasę na głupocie czarnej masy.

DO ZENEK
3 miesięcy temu

JEDEN CZORT: PŁASKOZIEMCA, ANTYSZCZEP, FOLIARZ, SZUR wszyscy są zaliczani do jednego worka. To nie plastik i szkło gdzie jest segregacja oni mają swoje miejsce w worku koloru czarnego.

do ,,,
3 miesięcy temu

Nie cyrk, a anty szczepy i foliarze. Możesz iść i na własne oczy zobaczyć jak wygląda ciem na masa z IQ poniżej 50.

26
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x