Skutki nawałnicy w Południowej Wielkopolsce 16.08.2021

Udostępnij
Tweet

Dziesiątki interwencji odnotowali strażacy w Południowej Wielkopolsce podczas poniedziałkowej nawałnicy. Najwięcej szkód odnotowano w miejscowości Huta k. Odolanowa.

Były miejsca gdzie przewrócone drzewa czy złamane konary spadały na drogi. Strażacy interweniowali w Czarnymlesie, Ludwikowie, Korytach czy w miejscowości Baby.

W miejscowości Huta wiatr zerwał fragment dachu z budynku. Drzewo spadło na posesję. W miejscowości Bilczew drzewo spadło na samochód.

W Rogaszycach k. Ostrzeszowa piorun uderzył w dach budynku mieszkalnego i spowodował odpadnięcie fragmentu sufitu w salonie. Mieszka iec zrelacjonował, że piorun uderzył w antenę od internetu. Ładunek spalił router i spowodował wyłączenie jednej fazy. Na szczęście zarówno rodzice i dziecko nie ucierpieli w tym zdarzeniu.

Bernadeta Ławniczak
POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Nowa pływalnia na ukończeniu. Tak się prezentuje (ZDJĘCIA)
Subskrybuj
Powiadom o

4 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Plandemia5GBillGejz
2 lat temu

Do chłop na babilonie: zapytaj w Konfederacji co to chemitrails to ci powiedzą jak często występuje… A pogoda nadal płata figle.

Klim
2 lat temu

Drzewa należy obcinać od góry 50,60 % a nie gałęzie po bokach i brać kasę.

Roko
2 lat temu

Strach jechać w Ostrowie autem jak nad głową wiszą konary drzew stojących przy jezdni, a do tego suchych konarów jest od groma. Nik w Ostrowie nie wycina tych konarów pousychanych. To też łamią się i spadają na auta chodniki, jak tylko powieje. Może w końcu miasto się zainteresuje tym tematem

chłop na babilonie
2 lat temu

Trzeba robić tak samo jak ruscy kiedy w maju świętują. Wystrzeliwują w niebo rakiety z jakimiś jonami srebra i chmury są przegonione i świeci słoneczko

4
0
Napisz co o tym sądziszx