Oficjalne otwarcie hali ARENA – lista atrakcji

W dniach 10-11-12 (piątek-sobota-niedziela) września 2021 roku odbędzie się uroczyste otwarcie hali widowiskowo-sportowej ARENA w Ostrowie Wielkopolskim. Obiekt jest czynny od roku, ale ogłoszona pandemia ograniczyła korzystanie przez mieszkańców. Dlatego przed zapowiadaną 4. falą koronawirusa, władze Ostrowa chcą hucznie otworzyć halę.

Hala Arena będzie tętnić życiem przez 3 wspomniane dni. W tym czasie odbędą się koncerty i wydarzenia społeczna. – podkreślała prezydent Beata Klimek.

W piątek o godzinie 18.00 – wielkie, oficjalne otwarcie. Będzie to widowisko z efektami świetlnymi, pirotechniką, laserami i grupą taneczną. Wystąpią dwie tańczące dziewczyny.

Sobota godz. 19.00 – koncert Kuby Badacha. Cena za bilet 20 zł.

Niedziela – mecz ligowy koszykówki BM Slam Stal zagra z udziałem publiczności. Będzie to inauguracyjny mecz z WKS-em Śląskiem Wrocław.

Prezydent Klimek powiedziała, że nie wszyscy będą mogli wejść do hali. Należy spodziewać się kontroli pod kątem zaszczepienia przeciwko COVID-19.

Do końca roku ma się odbyć jeszcze 10 komercyjnych wydarzeń tj. koncert Sylwii Grzeszczak czy występ kabaretu Neonówka.

Prezydent Klimek doprecyzowała, że priorytetowo będą wpuszczani przedstawiciele stowarzyszeń, fundacji i przedstawicieli rad osiedli. Teoretycznie maksymalna pojemność hali wynosi 5 tysięcy gości. Biorąc pod uwagę tylko miejsca siedzące, wtedy maksymalnie zasiada 3 tysiące osób. Na wydarzenia kulturalne można wpuścić 75% osób, nie wliczając osób zaszczepionych. Na wydarzeniach sportowych może być 50% osób + zaszczepieni.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Nowy sekretarz Urzędu Miejskiego
Subskrybuj
Powiadom o

29 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Gerwazy
2 lat temu

Będzie Kukiz?

denso
2 lat temu

Dzięki segregacji jestem kilka złotówek do przodu. Pięć biletów na Sylwię i pięć na Neonówkę. Z bycia niezaszczepionym same plusy w portfelu.

Antycovidowiec
2 lat temu

A na nabożeństwa też będzie potrzebne świadectwo covidowe? Na wybory też? Czy przy tłumach na pogrzebie prałata Alfreda Mąki ktoś sprawdzał ilu jest zaszczepionych? Przykładów mógłbym mnożyć, tylko po co, kto logicznie myśli ten wie o co chodzi. A Pani Prezydent po prostu już oderwała się od rzeczywistości, zresztą kolejnych kadencji już nie będzie, i gitara. Pozdro dla wszystkich normalnych.

QWERTY
2 lat temu

segregować to ona sobie może śmieci a nie ludzi k**wa

Cytat
2 lat temu

„W następnej generacji lub później powstanie farmakologiczna metoda na to, aby ludzie kochali swoje zniewolenie i będzie to taki pewien rodzaj dyktatury bez łez. Stworzony zostanie bezbolesny obóz koncentracyjny dla całych społeczeństw, tak, że ludziom zostaną odebrane ich swobody obywatelskie, ale będą raczej z tego zadowoleni, ponieważ ich uwaga będzie odwracana od jakiejkolwiek chęci do buntu przez propagandę lub pranie mózgu wsparte metodami farmakologicznymi. I taka wydaje się być ostateczna rewolucja „.
ALDOUS HUXLEY (1894-1963)

Gurke
2 lat temu

Caryca zrobi segregacje. Macie to jak w banku!

Fallus Anolymus
2 lat temu

Pani prezydent chce się dopuścić segregacji?! To podlega pod paragraf!

Janek
2 lat temu

I SIE ZACZYNA LUDZI SEGREGACJA POJEBANA AKCJA …..
SMEICH NA SALI …..

klymek
2 lat temu

a po imprezie – szpital pelen – zarazenie IV wersja covid pelna gebą 🙂

Bepe
2 lat temu

Do Ostrowiak: weź zawiń ten pusty łeb w folię aluminiową i siedź w domu.

29
0
Napisz co o tym sądziszx