Oficjalne otwarcie hali ARENA – lista atrakcji

W dniach 10-11-12 (piątek-sobota-niedziela) września 2021 roku odbędzie się uroczyste otwarcie hali widowiskowo-sportowej ARENA w Ostrowie Wielkopolskim. Obiekt jest czynny od roku, ale ogłoszona pandemia ograniczyła korzystanie przez mieszkańców. Dlatego przed zapowiadaną 4. falą koronawirusa, władze Ostrowa chcą hucznie otworzyć halę.

Hala Arena będzie tętnić życiem przez 3 wspomniane dni. W tym czasie odbędą się koncerty i wydarzenia społeczna. – podkreślała prezydent Beata Klimek.

W piątek o godzinie 18.00 – wielkie, oficjalne otwarcie. Będzie to widowisko z efektami świetlnymi, pirotechniką, laserami i grupą taneczną. Wystąpią dwie tańczące dziewczyny.

Sobota godz. 19.00 – koncert Kuby Badacha. Cena za bilet 20 zł.

Niedziela – mecz ligowy koszykówki BM Slam Stal zagra z udziałem publiczności. Będzie to inauguracyjny mecz z WKS-em Śląskiem Wrocław.

Prezydent Klimek powiedziała, że nie wszyscy będą mogli wejść do hali. Należy spodziewać się kontroli pod kątem zaszczepienia przeciwko COVID-19.

Do końca roku ma się odbyć jeszcze 10 komercyjnych wydarzeń tj. koncert Sylwii Grzeszczak czy występ kabaretu Neonówka.

Prezydent Klimek doprecyzowała, że priorytetowo będą wpuszczani przedstawiciele stowarzyszeń, fundacji i przedstawicieli rad osiedli. Teoretycznie maksymalna pojemność hali wynosi 5 tysięcy gości. Biorąc pod uwagę tylko miejsca siedzące, wtedy maksymalnie zasiada 3 tysiące osób. Na wydarzenia kulturalne można wpuścić 75% osób, nie wliczając osób zaszczepionych. Na wydarzeniach sportowych może być 50% osób + zaszczepieni.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Nowy sekretarz Urzędu Miejskiego
Subskrybuj
Powiadom o

29 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Napalony
2 lat temu

Na te tańczące dziochy chętnie się przejdę.

Ozzy
2 lat temu

Tak czekalem na Roberta Planta a tu znowu kiszka … Po raz kolejny jestem zawiedziony…😕

Anty
2 lat temu

Nie wydaje się nikomu to podejrzane że akurat zdążą „przed zapowiadaną 4 falą”? To ku…. nie jest burza żeby ją prognozować, widać że to wszystko ściema. A kto jest w temacie albo ma kogoś znajomego w policji lub sanepidzie to wie że w lipcu już było wiadomo że od połowy sierpnia zakaz urlopów bo będzie już wprowadzona gotowość przed 4 falą. Ot, taka sobie planowana 4 fala (w marcu piąta i tak do skutku, plan i kasa muszą się zgadzać). Pozdrawiam wszystkich normalnie myślących.

P.
2 lat temu

Masakra ta 4 fala. Trąbią już od pół roku o niej. A po zimie 5 będzie

zyg zag
2 lat temu

Srać na takie otwarcie z segregacja. Niech covidianie bawią sie sami.

...
2 lat temu

Będzie okazja do foteczek.

Beata
2 lat temu

do Ostrowiak!
Nie zaskarżysz, za cinki jesteś 🙂

Senior
2 lat temu

Klimkowa ma jakiś kompleks, że ma taki duży napis na bilbordzie PREZYDENT MIASTA czy może to chęć robienia sobie lansu za pieniądze podatników? Aż dziw bierze, że nie ma tam wyjątkowo imienia i nazwiska.

Zły
2 lat temu

Ja mam pytanie. Jeżeli na meczu mają być osoby zaszczepione, a w inny dzień będzie odbywać się akcja oddawania krwi, oczywiście już bez konieczności zaszczepienia się. I jak to wszystko pogodzić? Jedna ściema i hipokryzja ze strony władz.

Ostrowiak
2 lat temu

Pani Klimek czyżby chciała Pani popełnić przestępstwo segregacji? Nie jestem zaszczepiony i w sytuacji kontroli i nie wpuszczenie na występu zaskarżę Panią do Sądu.

29
0
Napisz co o tym sądziszx