Oficjalne otwarcie hali ARENA – lista atrakcji

W dniach 10-11-12 (piątek-sobota-niedziela) września 2021 roku odbędzie się uroczyste otwarcie hali widowiskowo-sportowej ARENA w Ostrowie Wielkopolskim. Obiekt jest czynny od roku, ale ogłoszona pandemia ograniczyła korzystanie przez mieszkańców. Dlatego przed zapowiadaną 4. falą koronawirusa, władze Ostrowa chcą hucznie otworzyć halę.

Hala Arena będzie tętnić życiem przez 3 wspomniane dni. W tym czasie odbędą się koncerty i wydarzenia społeczna. – podkreślała prezydent Beata Klimek.

W piątek o godzinie 18.00 – wielkie, oficjalne otwarcie. Będzie to widowisko z efektami świetlnymi, pirotechniką, laserami i grupą taneczną. Wystąpią dwie tańczące dziewczyny.

Sobota godz. 19.00 – koncert Kuby Badacha. Cena za bilet 20 zł.

Niedziela – mecz ligowy koszykówki BM Slam Stal zagra z udziałem publiczności. Będzie to inauguracyjny mecz z WKS-em Śląskiem Wrocław.

Prezydent Klimek powiedziała, że nie wszyscy będą mogli wejść do hali. Należy spodziewać się kontroli pod kątem zaszczepienia przeciwko COVID-19.

Do końca roku ma się odbyć jeszcze 10 komercyjnych wydarzeń tj. koncert Sylwii Grzeszczak czy występ kabaretu Neonówka.

Prezydent Klimek doprecyzowała, że priorytetowo będą wpuszczani przedstawiciele stowarzyszeń, fundacji i przedstawicieli rad osiedli. Teoretycznie maksymalna pojemność hali wynosi 5 tysięcy gości. Biorąc pod uwagę tylko miejsca siedzące, wtedy maksymalnie zasiada 3 tysiące osób. Na wydarzenia kulturalne można wpuścić 75% osób, nie wliczając osób zaszczepionych. Na wydarzeniach sportowych może być 50% osób + zaszczepieni.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Beata Klimek nadal prezydentem!
Subskrybuj
Powiadom o

29 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Abcd
2 lat temu

Panie redaktorze, proszę nie rozsiewać fake newsów odnośnie szczepień. Kontrola certyfikatów zapewne będzie, ale po to by mogło wejść więcej osób; nie oznacza to, że osoby bez szczepień nie zostaną wpuszczone.

Gab
2 lat temu

Serio? Kolejny koncert dla zaszczepionych? Szkoda, lubię Badacha.

Ja
2 lat temu

A podobno segregacja ludzi jest nielegalna jak widać władza ma prawo w dupie

Mam wielką nadzieję że zostanie złożone zawiadomienie do prokuratury o możliwości popełnienia przestępstwa ze strony władz miasta

Ostatnio edytowany 2 lat temu by Ja
proletaryusz
2 lat temu

niech najpierw poda do wiadomości ile strat przyniosła hala mieszkańcom miasta, którzy płacą tu podatki?

Mieszkaniec
2 lat temu

W innych miastach jest wiele ciekawszych imprez bez segregacji, w maju byłem we Wrocławiu na stand up, żadnej kontroli czy ktoś jest zaszczepiony i 10.000 ludzi, jakoś nikt nie zachorował na srovid. Dziękuję pani Prezydent za taką troskę, nie skorzystam i nie będę brał udziału w segregacji.

Barthez
2 lat temu

A jaka podstawa prawna dyktuje takie warunki? Z tego co wiem to trybunał konstytucyjny nie zebrał się, żeby uchwalić zmiany w Konstytucji związane z plandemia. Ciekawe czemu nie chcą wziąć odpowiedzialności za swoje czyny? skoro też prawo wtórne nie może zmienić prawa pierwotnego. Ochroniarze mają potem stanąć przed sądem, że zakazują praw Konstytucyjnych?

Jasnowidz
2 lat temu

Jak nie będzie Biedronia i Śmieszka to ja nie idę. Na żadne inne kabarety mnie nie namówicie 😉

Rychu
2 lat temu

Uwaga, otwieram wino ze swoją dziewczyną, na ostrowskim Rynku w piątek, wstep Dla wszystkich,Segregacji nie ma. Wystąpią. Mietek żul, oraz inni wspaniali Alkocholicy. Atrakcji nie braknie, spodziewana dóża ilość psów, głośne szczekanie, i jak nie zdążysz uciec to nawet pałą oberwiesz, nie jeden wróci na fali 😂

kk
2 lat temu

zaszczepieni na prawą stronę
nie zaszczepieni na lewą i będzie bez hałasu

29
0
Napisz co o tym sądziszx