Potrącenie pijanego obcokrajowca

W Odolanowie na ulicy Kaliskiej samochód potrącił pieszego. Opel po zdarzeniu miał uszkodzoną maskę i przednią szybę.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że obcokrajowiec był nietrzeźwy i dostał się na drogę. Pieszego odwieziono do szpitala, gdzie ma zostać przeprowadzona dokładna diagnostyka. Wypadek miał miejsce przed godziną 22.

POLECANE NEWSY

13 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Johny
1 rok temu

ABC daj swój nr 🙂 już cie kocham

Kierowca busa
1 rok temu

Myślał że jest u siebie na Ukraine a tam wszystko więcej pijane niż trzeźwe

Abc
1 rok temu

Byłam mała, jak ojcu właśnie taki pijany wszedł prosto przed maskę. Do dziś mi to w oczach stoi, bo patrzyłam przez szybę – w ciągu sekundy się nagle wyłonił z ciemności przy murze i znalazł na ulicy (tez było już ciemno). A sądząc po uszkodzeniach pojazdu, to kierowca szybko nie jechał i wcale nie był winny wypadku.
PS Teściowa się prawie obraziła na ojca, bo nie chciał wypić nawet „jednego kieliszeczka” za jej zdrowie. A byłby wtedy współwinny.

O S W
1 rok temu

Potrącenie nie było na pasach także nie wieszajcie psów na kierowcy, pijak wyszedł mu nagle na drogę to co miał zrobić unieść się nagle w powietrze czy rozpłynąć ?!

BHP Przesyłka
1 rok temu

Patrząc na to zdjęcie nasuwa się jedno zasadnicze pytanie czy w tym paczkomacie tam widocznym wszystkie drzwiczki po wyjęciu paczki zostały dokładnie zamknięte.

Olek
1 rok temu

jak wyjeżdża baran na drogę to niech patrzy kto przechodzi a nie jedną ręką na pewno trzyma telefon drugą ręką kierownice

do ja
1 rok temu

do ja
to zupełnie tak samo jak za granicą mówią o Polakach

O S W
1 rok temu

Pytanie czego szukał po nocy na tej jezdni ?!
Bo chyba tylko i wyłącznie śmierci …

Ja
1 rok temu

Ukraina… I wszystko w temacie. Nie wszyscy są tacy sami, ale większość to nieroby, beztalencia, i pijący. Pracuje z nimi to wiem jak się zachowują

Beta
1 rok temu

Zdrowia dla pijanego obywatela ukrainy

13
0
Napisz co o tym sądziszx