Ostrowianie przekroczyli ważną granicę w szczepieniach

Już ponad 50% mieszkańców Ostrowa Wielkopolskiego zaszczepiło się w pełni przeciwko COVID-19. 35972 osoby zaszczepiły się w pełni, a 37 531 osób pierwszą dawką. Jak Ostrów wygląda na tle Poznania i gmin w powiecie ostrowskim?

  • Przygodzice 43,5%
  • Nowe Skalmierzyce 41,5%
  • gmina Ostrów Wielkopolski 41,4%
  • Odolanów 39,5%
  • Raszków 38,5%
  • Sośnie 35,8%
  • Sieroszewice 34,6%

Poznań ma 63,1% zaszczepionych osób. Kalisz 48,4%

POLECANE NEWSY

91 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Kaboom
1 rok temu

Głupota antyszczepów roznosi się jak wąglik. Gdyby zamiast certyfikatu szczepionkiwego rozdawać certyfikat mądrości życiowej, to oni też by go nie mieli.

Do js
1 rok temu

Plandemia będzie do czasu kiedy ludzie nie zmądrzeją.
10 marzec 2022 start 5 fali.

Do js
1 rok temu

bo wirus jest inteligentny nie atakuje marketów dyskontów itp tam możesz czuć się bezpiecznie

Do Obywatel X
1 rok temu

Wracaj do dojenia i wybierania jajek, bo starej kuku zrobisz. I nie chlej w poniedziałki

js
1 rok temu

Byłem dziś ok. 18.00 w dwóch marketach „Dino” przy Krotoszyńskiej. Kupujący bez maseczek – przeważnie młodzi ludzie, obsługa – bez maseczek. Ochraniarze przy wejściu pilnowali czegoś tam, ale nikomu nie zwracali uwagi na brak maseczek. Kasjerki – maseczki zwieszone na jednym uchu. Chyba w „Dino” uznali, że już po pandemii.

Obywatel X
1 rok temu

Łeb rozwalę siekierą gdy ktokolwiek pojawi się w mojej zagrodzie z próba zaszczepienia.

Do M
1 rok temu

Wyluzuj całe to pospólstwo i ciemna masa na jesień pójdzie do piachu. Wiec nie ma co się nad ciemnogrodem i płaskoziemcami się rozczulać. Ich dni są policzone to oni będą podczas 4 fali umierać pod respiratorami. Matka natura zabierze idiotów a zostaną tylko ludzie mądrzy. Fakt też jestem za tym aby ich eliminować ze społeczeństwa, uważam że nie powinno się ich nigdzie wpuszczać totalnie nigdzie, i każdy nie szczepiony powinien być oznakowany. Chcę wiedzieć czy mija mnie na ulicy osoba mądra czy śmieć. Na śmiecia chcę pluć z daleka.

Do Anty Pisowca i wszystkich negujących szzepienia
1 rok temu

<POMYŚLCIE RAZ JESZCZE: Jami trzeba być pustakiem, żeby myśleć, że ciamajdy z PiSu mogliby się stać częścią jakiegokolwiek ogólnoświatowego spisku? Fakt, że to najgorsi ludzie do rządzenia i miernoty jakich mało, ale to nie znaczy, że pandemii nie ma i że szczepionki są złe. Wręcz odwrotnie! Ci ludzie nie są w stanie nawet dobrze i bezpiecznie wysłać maila, w białych rękawiczkach ugadać się po cichu z byle Kukizem na głosowanie. Nie są w stanie doić skarbu państwa po cichu i bez przyłapania na nepotyźmie i szwagrach w zarządzie. Ba! Nie są w stanie nawet dolecieć samolotem z prezydentem Polski na pokładzie, albo najebać się w sejmie bez siary, a wy uważacie, że są częścią największej ściemy w historii ludzkości?
Już im tak nie dodawajcie! Pomyślcie samodzielnie – to gamonie o rozumie neandertalczyka i politycznej zgrabności słonia w sklepie z porcelaną, a wy tu szerzycie teorie, że Niedzielski i Morawiecki to jakieś szare eminencje, grube ryby światowego porządku. To chłopy oderwane od pługa są. Wy tak na serio myślicie, że oni was rozgrywają? Popatrzcie na ich ryje nieskalane myślą…

Też Anty Pisowiec, pewnie nawet większy
1 rok temu

Nieszczepy są tak bardzo antypisowscy, że aż głosowali na Dudę.

Też Anty Pisowiec, pewnie nawet większy
1 rok temu

Największym eksperymentem, jaki na Polakach przeprowadził PiS, była zmiana przepisów ruchu drogowego przez wprowadzenie bezwzględnego pierwszeństwa pieszych zbliżających się do przejścia. Ogłupieni kierowcy, mistrzowie długiej prostej są w tym tak zagubieni, że też straszą Norymbergą 🥱
Co ty mi ty człowieku o jakimś Niedzielskim??
Eksperymentujesz sam na swoim ciele o wiele więcej niż Mengele na dzieciach przez teyb życia i dietę i używki, a o szczepionce to ci ktoś zwyczajnie wmówił i sie tak dałeś podpuścić. Tyle

91
0
Napisz co o tym sądziszx