OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Tak będzie wyglądać nowa restauracja na Piaskach (zdjęcia)

„Laguna” dobrego smaku tuż, tuż! Tak będzie wyglądać nowa restauracja z przestronną salą, która już powstaje na ostrowskich Piaskach – Szczygliczce. Będzie można zorganizować tu imprezy okolicznościowe nawet dla 150 gości, ale nowoczesny system modułowy umożliwi podzielenie sali na trzy mniejsze – dla 30, 50 i 80 osób, dzięki czemu będzie to również doskonałe miejsce do zorganizowania szkoleń i konferencji.

Nowy punkt na gastronomicznej mapie naszego miasta otworzy się już wiosną 2022 roku. – Jestem przekonana, że „Laguna” skusi Was nowoczesnym wystrojem, dobrym smakiem i widokiem z okien na Piaski – Szczygliczkę.

Obiekt najpewniej będzie podlegał pod spółkę miejską CRK Zieleń i Rekreacja *wcześniejszy Miejski Zakład Zieleni. Wcześniej w tym miejscu znajdowała się „Zielona laguna”, prowadzona przez Mirka Hadasia. Miasto nie przedłużyło umowy i przez ostatnie kilka lat trwa budowa poniższego obiektu.

*

POLECANE NEWSY
21 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
prezes
3 miesięcy temu

To jest człowiek KRÓLOWEJ, tak jak były prezes MZGM Pan M K to jedna klika

Jua
3 miesięcy temu

Wygląd jak stołówki zakładowej, w nowszych zakładach. Ta szarość przypomina lapidarium, może miejsce na stype … sobie władza buduje.

Radek
3 miesięcy temu

Pani Prezydent Klimek czas na zmiane prezesa zieleni.Potrzebny nowy człowiek z nowymi pomysłami a ten już jest chyba 15 lat i zarósł we funkcji.Chce na panią głosować bo jest pani dobrym prezydentem ale zmiany i czyszczenie stajni bardzo potrzebne szczególnie teraz.Obiekt stał ponad dziesieć lat i prezesunio sie bawił jakby to było jego prywatne zamiast wynająć to inwestorowi na dwadziescia lat i przedstawic warunki inwestycji i miasto nie poniosło by żadnych wydatków.Tak się robi w krajach rozwiniętych.

KarasieJedzaGowno
3 miesięcy temu

„Laguna” hehe. Proponuję lepszą nazwę. „Turkusowa Sinica” 😀 Karaś w mule jako flagowa potrawa.

Zulekl
3 miesięcy temu

Kiedyś na piaskach szło opdocząć, teraz to przebywanie tam jest udręką, szkoda, dzis ktoś ma motto betonowania i robienia wszędzie szarości, ten ktoś musi mieć szare życie…

konwojent
3 miesięcy temu

A co się stało z Olimijską , Odbywały się imprezy, zabawy sylwestry ,a teraz,też to ktoś wynajmował i prowadził działalność a teraz stoi to tyle lat ,a zarządza tym Zieleń pod prezesurą PANA BIAŁASA

odwiedzajacy
3 miesięcy temu

Tak samo doprowadzil PARKING PRZY STARYM CMENTARZU,ze od dwoch miesiecy parking stoi pusty to jestBialasa gospodarnosc

Ostrow
3 miesięcy temu

Tylko żarcie i żarcie na tych piaskach mało im i kolejny obiek crk niedługo cały ostrów będzie crk ciekawe kto tam będzie chciał pracować.

75thecrow
3 miesięcy temu

A woda nadal syfiasta i nie robi się nic z poprawą tego stanu wpakowano kupę kasy w pompy których nie włączają. Lustro wody o 2m niższe robi się z tego śmierdzące bajoro

Monk
3 miesięcy temu

Wolałem stare- bardziej naturalne Piaski, można było faktycznie odpocząć.

21
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x