Odnaleziono narzędzia zbrodni

Dopiero dziś odnaleziono porzucone narzędzia służące do brutalnego zabicia 43-letniego mężczyzny na terenie pleszewskich ogródków działkowych. Na terenie przylegającym do dawnej cegielni odnaleziono grilla i nóż. Oba przedmioty służyły do zadawania ciosów zmarłemu mężczyźnie.

Do odnalezienia noża posłużył podwodny dron, który jest na wyposażeniu jednostki OSP Ślesin. Grill znajdował się w pobliskich krzakach. Jak ustalił portal pleszew.naszemiasto.pl, miejsca w których porzucono przedmioty wskazał w wyjaśnieniach podejrzewany 22-letni Daniel. Zeznał on, że chce by śledczy ustalili kto faktycznie ich używał, ponieważ on nie miał ich w ręku.

Potwierdzałoby to wyjaśnienia młodej kobiety, która wskazała, że nożem operował 17-latek, a ją użycie noża miało wystraszyć. Obecnie wszyscy troje zostaną umieszczeni w areszcie na okres co najmniej 3 miesięcy.

Szczegóły sprawy:

Zakatrupili śpiącego mężczyznę. Okładali go grillem, kamieniem, a także zadźgali

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Ostrowianin wpadł ze sporą liczbą narkotyków
Subskrybuj
Powiadom o

6 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
marianna
2 lat temu

wszyscy siebie warci

Do Emil
2 lat temu

A co Cię obchodzi związek w konkubinacie i czy partner/partnerka była starsza czy młodsza ty pierdusie , stary samotny kawalerze…

sasquad
2 lat temu

Wypisz wymaluj elektorat PiS

O S W
2 lat temu

Z daleka widać, że ta „rodzinka” to gruba patologia …
Jestem w stanie zrozumieć emocje tych młodych ludzi po pobiciu przez denata matki jednego z nich, ale do cholery zabójstwo za takie coś, jeszcze tak brutalne to gruba przesada, tego mógł dokonać tylko ktoś mocno niestabilny emocjonalnie. Porządny łomot by wystarczył, ale zabójstwo to jest zabójstwo i tyle, nic ich w tym przypadku nie tłumaczy …
PS Ta 26 latka niby już matka to widać też nie złe ziółko musi być, nóż ją miał wystraszyć, ale okładanie śpiącego i bezbronnego człowieka we 3 kamieniami i grillem to już nie ?! Nie mam więcej pytań, jedno jest pewne – kara powinna być surowa, jeszcze póki co w Polsce nie istnieją samosądy.

Emil
2 lat temu

Łańcuch zdarzeń doprowadził do tych wydarzeń. Dlaczego Policja nie wiedziała o pobiciu matki sprawcy przez denata? Dlaczego lekarz tego nie zgłosił po wizycie matki sprawcy w szpitalu? Gdzie była Policja? Równie dobrze denat mógł zamordować matkę sprawcy. Ogólnie to cała ta rodzinka to sama patologia. Młody morderca 17 lat w związku z kobietą 26 lat? Matka w konkubinacie?
PATOLOGIA

Cała prawda tylko przypadkiem
2 lat temu

Jedyne czego szkoda z tej tragedi to utrzymanie z naszych podatkow tych „zabójców”

6
0
Napisz co o tym sądziszx