Zakatrupili śpiącego mężczyznę. Okładali go grillem, kamieniem, a także zadźgali

Troje podejrzewanych o dokonanie okrutnego zabójstwa usłyszało już zarzuty. Mieli wspólnie i w porozumieniu pozbawić życia 43-letniego mężczyzny, który spał w altance na ogrodach działkowych. Ta zbrodnia poruszyła społeczność regionu, a sami pleszewianie nie mieli odnotowanego morderstwa od kilkudziesięciu lat.

W noc poprzedzającą tragedię odbywało się wesele, na którym pojawił się Paweł A. Tam wdał się w kłótnię z jedną z osób. W niedzielę około godziny 6 rano, pobił mamę 17-letniego Krystiana. Poturbowana kobieta udała się do szpitala, ale wypisała się z niego na własne żądanie.

Kiedy Krystian, syn pobitej kobiety, dowiedział się o tym fakcie, wspólnie z Matyldą i Danielem pojechali na działki by wymierzyć sprawiedliwość na Pawle A.

Na działkach doszło do strasznej zbrodni. 26-letnia Matylda, matka około 5-letniej córki razem z Danielem i Krystianem bili śpiącego 43-latka kamieniem po głowie, metalową pałką, drewnianą pałką, grillem. Na końcu mężczyzna został zadźgany nożem, długim na 30 centymetrów.

Cała trójka postanowiła obmyć się z krwi w pobliskim basenie. Wzięli prysznic i w międzyczasie zaczęli zacierać ślady. Kilka narzędzi służących do zabicia wrzucili do wyrobiska zalanego wodą przy dawnej cegielni. Teren znajduje się 3 kilometry od ogrodów działkowych.

Ciało denata odkryto w niedzielę w godzinach wieczornych. Wtedy na miejsce skierowano policjantów z wydziału zabójstw z Poznania, biegłych, a dziś dojechali specjaliści z Gdańska. Wszystko po to by zabezpieczyć wszelkie ślady, które pozwolą ustalić przebieg zdarzenia. Podejrzani przyznali śledczym, że byli na działce, ale każdy – widząc grożące im dożywocie, zaczął minimalizować swoje winy i obwiniać pozostałych uczestników zbrodni.

Trwa wypompowywanie wody ze zbiornika, z którego wydobywane są istotne dla sprawy dowody. Na miejscu działała przez dwa dni grupa wodno-nurkowa, podlegająca pod poznańską straż pożarną.

Uczestnicy morderstwa, a przynajmniej dwoje z nich, miewało problem z substancjami odurzającymi. Czy w chwili zdarzenia byli trzeźwi, wykażą to wyniki krwi.

22 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Monika
1 rok temu

Matylda, ładnie przyćpałaś. była niezła impreza…..

Jola
1 rok temu

Wina matki jak była bita to trzeba było odejść od tego człowieka A nie siedzieć z bokserem.a oni też nic nie warci żeby zabić człowieka.a Tym bardziej ta Matylda.co ona robiła tam matka od dziecka to siedzi wdomu.

Marek
1 rok temu

A Matylda była mądra nie .moim zdaniem kobieta nie powinna się zajmować takim rzeczami głupie .

Głupia matka , głupie dziecko
1 rok temu

Wina matki to prawda , bo głównie to matka wychowywuje dziecko.

Padre
1 rok temu

Patologia zawsze wychodzi z domu …Wina matki w 89%, teraz można pisać i obwiniać ,ale
każdy z nas wie ,że za to co zrobili należy się im najmniej 25lat

Jarus
1 rok temu

a jak sie nazywali ci mordercy z nazwiska podac zeby wszyscy wiedzieli kim są???

Polać im
1 rok temu

Dobrze zrobi że zabili

O !
1 rok temu

Rybaki to patole i denaturaty , to było do przewidzenia , Krystian nie był nigdy mądry.

olek
1 rok temu

tylko kara smierci

Przemoc domowa
1 rok temu

Mój stary taki był , traktował mnie jak ojczym , znęcał się psychicznie i w ogóle mnie nie kochał. Nad żoną też się znęcał psychicznie , była chora na stwardnienie rozsiane a on jej ubliżał od kalek , menekina i wyciepka z gniazda itp. oraz nadużywał alkoholu , długów narobił , kredyty zaciągał na picie alkoholu. Umarł nagle i zostawił nas z długami…

22
0
Napisz co o tym sądziszx