OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Groził medykom bronią? (aktualizacja)

3 patrole policji wysłano do jednego z mieszkań przy ulicy 60 Pułku Piechoty w Ostrowie Wielkopolskim. Powodem było zgłoszenie, z którego wynikało że mężczyzna grozi personelowi medycznemu bronią. 

Przy zachowaniu szczególnej ostrożności funkcjonariusze weszli do mieszkania. Okazało się, że dwóch ratowników medycznych zamierzało pomóc mężczyźnie. Ten wspomniał o broni.

Według relacji sąsiadów, mężczyzna od pewnego czasu pozostaje pod wpływem alkoholu. W weekend miał wracać z imprezy organizowanej przez Bractwo Kurkowe. Pod blokiem, gdzie podwieźli go koledzy, miał zgubić torbę z mundurem i kamerę.

Mężczyźnie bardzo zależało na ich odzyskaniu. Na tablicy ogłoszeń poinformował innych mieszkańców o poszukiwaniu zaginionych przedmiotów. Drugiego dnia dodał adnotację, że da 10 zł za ich odzyskanie. Następnie doczepił karteczkę z ofertą aż 100 tysięcy złotych.

Mundur z kamerą się nie odnalazły. Mężczyznę odwieziono do szpitala. Sytuacja wyglądała na opanowaną, a wezwanie policji najprawdopodobniej nie wynikało z realnej groźby użycia broni.

Aktualizacja:

Z późniejszej relacji medyków wiadomo, że to jednak mężczyzna chciał sam siebie zastrzelić i nie chciał pojechać do szpitala.

POLECANE NEWSY
19 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Dgyhddnk
4 miesięcy temu

Kto teraz staje w obronie medyków. Przecież to łowcy skór i przekupni covidianie.

Olek
4 miesięcy temu

Ryszard-lwie serce

Psycholog
4 miesięcy temu

Nie znam gościa ale współczuje mu po stracie ukochanej żony. Nie dziwię mu się , bo sam bym zapił ostro gdybym stracił żonę lub własne dziecko. Samotność to jedna z najgorszych rzeczy która może spotkać w życiu człowieka. We dwóch raźniej iść przez życie. Oby facet z tej markotności się nie zapił na śmierć i odwrócił wzrok od kieliszka. Moje kondolencje.

Anty
4 miesięcy temu

Teraz co drugi w mundurze chodzi… za mundurem panny sznurem… weterani

Ale jaja
4 miesięcy temu

Na przed ostatnim zdjęciu to jest przecież Wasyl z psami.

logika
4 miesięcy temu

To człowiek załamany śmiercią żony. Nie może się z tym pogodzić. Wymaga pomocy, szczególnie sąsiadów, dobrego słowa, wsparcia. Oby tych, co sobie na jego nieszczęściu używają nie spotkało coś podobnego lub gorszego

Nadzwyczajna kasta nadludzi
4 miesięcy temu

Ale ryjec czerwony od chlania …

rar
4 miesięcy temu

sami pijacy wszedzie

Brat Kurkowy
4 miesięcy temu

Ty który przedstawiasz się jako Bractwo kurkowe piszesz same idiotyzmy. Znałeś tego człowieka?
To zasłużony dla całego zjednoczenia brat. Człowiek wielkiej kultury i oddany sprawie. A nie pomyślałeś że trauma po stracie żony może wywołać w człowieku różne zachowania?
Jak coś napiszesz zastanów się najpierw .

Do .....
4 miesięcy temu

Może było 100 zł a ktoś inny mu specjalnie dopisał resztę zer.

19
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x