OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski
Podczas jazdy autem 2-miesięczne dziecko przestało oddychać

Podczas jazdy autem 2-miesięczne dziecko przestało oddychać

Dzisiaj po godzinie 12 na drodze krajowej nr 25 pomiędzy Antoninem, a Oleśnicą doszło do dramatycznej sytuacji. Podczas jazdy samochodu osobowego, 2-miesięczne dziecko przestało oddychać.

Na miejsce, do Drołtowic, wysłano strażaków oraz śmigłowiec LPR. Przed ich przybyciem, tą samą drogą jechał strażak Szymon Zamelek z OSP Pawłów. Zauważył, że coś się dzieje i bez wahania zatrzymał się i przystąpił do działania. Dzięki jego postawie dziecko odzyskało oddech i zostało przekazane medykom ze śmigłowca. Dzieciątko trafiło następnie do ostrowskiego szpitala.

Masz newsa? Poinformuj nas! Prześlij zdjęcie lub wideo. Twórz portal ostrow24.tv
CZYTAJ  Ukrainka nie zauważyła znaku STOP. W aucie było małe dziecko (ZDJĘCIA)
18 komentarzy
kolo
4 lat temu

szymon gratulacje od PSP Ostrów

Radość
4 lat temu

Brawo dla tego Pana. Pan Bóg wynagrodzi Panu… Dzięki Panu dziecko żyje..

Brawo
4 lat temu

Na strażaków zawsze można liczyć

Pener z Nowotki
4 lat temu

Do Marian , widzę że problemy z ortografią ustały po 70 latach 😀😀😀 Oby tak dalej 👌👌👌

Tadeusz Górecki
4 lat temu

Gratulacje i profesjonalizm dla druha Szymona zOSP Pawłów

Jovita
4 lat temu

Hahahaaaaa

Kierowca
4 lat temu

`Wielkie brawa dla pana strażaka Oby wieciej takich ludzi

Adam
4 lat temu

Brawo, człowiek z powołania co jest rzadkością w obecnym świecie.

Marian
4 lat temu

Gratulacje Panie Szymonie. Jest Pan BOHATEREM.

Ozzy
4 lat temu

-:))

18
0
Napisz co o tym sądziszx
×