Kolizyjny poniedziałek w powiecie ostrowskim

Do serii kolizji doszło w pierwszy poniedziałek sierpnia na terenie powiatu ostrowskiego. Na szczęście nikt nie zginął i nie odniósł poważniejszych obrażeń.

Na skrzyżowaniu Alei Słowackiego z ulicą Konopnickiej zderzyły się 3 auta. Pośrednią przyczyną są migające na pomarańczowo sygnalizatory, z powodu wyrwanego słupka po innej. Kierowca peugeota przejeżdżał przez ulicę Konopnickiej i nie ustąpił pierwszeństwa kierowcy toyoty z województwa śląskiego jadącego Aleją Słowackiego. Rykoszetem dostała Skoda. Wszystkie 3 auta musiały odjechać na lawecie.

Na drodze krajowej nr 36 zderzyły się najpierw dwie ciężarówki, a później osobówka z busem. W tym miejscu prowadzone są prace drogowe i występują utrudnienia w ruchu. W miejscowości Warszty (trasa Ostrów – Krotoszyn) ciężarówka z powiatu ostrzeszowskiego wjechała w tył ciężarówki zarejestrowanej w powiecie kaliskim. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał.

Kilka godzin później hyundai wjechał w tył małego busa. Lekkie obrażenia odniosły 3 osoby. Bus należał do kaliskiej firmy.

Ostatnia kolizja miała miejsce na ulicy Poznańskiej w rejonie ronda i ulicy Radłowskiej. Kierowca peugeota wjechał w tył opla insigni.

POLECANE NEWSY

5 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Miśka
1 rok temu

Ja tez już myślę,,a Rondo Bankowe?” Dziwne.

Lech
1 rok temu

Naklejka na tyle insigni ” nie krzywdź” nabrała nowego, cokolwiek ironicznego znaczenia.

Kierowca
1 rok temu

Jap***dole po prostu brak mi jakichkolwiek innych słów

Seba
1 rok temu

Hehe masakra

Standardes
1 rok temu

Z pośród wszystkich wymienionych ani jedna kolizja na Rondzie Bankowym, coś to dziwnie podejrzane.

5
0
Napisz co o tym sądziszx