Zabójstwo na ogródkach działkowych (aktualizacja)

W niedzielę przed godziną 21 zgłoszono zabójstwo na terenie ogrodów działkowych. Kilkadziesiat ciosów nożem otrzymał 43-letni mężczyzna.

Ciało odkryto na ogrodach działkowych przy ulicy Wierzbowej w Pleszewie. Z nieoficjalnych informacji wynika, że 43-letni mężczyzna przebywał w domku na działce. Tam miał pojawić się m. in. 17-latek, który podejrzewany jest o udział w zbrodni. Bezpośrednio po zdarzeniu podejrzany oddalił się samochodem BMW.

Od osoby znającej kulisy sprawy dowiedzieliśmy się, że sprawca najpierw uderzył ofiarę kamieniem w głowę, a następnie zadał ciosy nożem. Według tego samego źródła zabity miał być ojczymem dla sprawcy. Powodem miały być długotrwale złe relacje pomiędzy nimi.

Aktualizacja

Jak podała policja, do sprawy zatrzymano dwóch mężczyzn w wieku 17 i 20 lat oraz 26-letnią kobietę. Wszyscy są mieszkańcami Pleszewa.

POLECANE NEWSY

22 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Xzy
1 rok temu

Prawo jest złe skonstruowane. Facet na pewno bezrobotny, patologiczny rażąco działał na szkodę innych, wyroki za zbrodnie na ludziach którzy sami popełniają przestępstwa powinny być zdecydowanie niższe, powinno wystąpić nadzwyczajne złagodzenie kary z uwagi na egzystencje denata sam był przestępca. Dla takich ludzi nie ma szans na resocjalizacje, nie ma gdzie ich osadzić. Wiadomo ze zabójstwo należy potępić ale kto wie czy za jakiś moment sam denat nie zabiłby matki oskarżonego. Żaden normalny facet w 21 wieku nie bije kobiety. Dziwie się tym kobietom ze decydują się na związki z takimi menelami, brudasami.

pytek2
1 rok temu

Jakie kary są nakładane na bogobojnych damskich bokserów pięścią gwarantujących czarnkowskie „cnoty niewieście” u swoich partnerek/kochanek/żon/córek w katolskim Prawym i Sprawiedliwym państwie wyznaniowym sprzeciwiającym się ochronie ofiar przemocy domowej przed katolicką tradycją pochwalającą i religijnie wdrażającą patriarchalną dyskryminację i przemoc wobec kobiet i dzieci, jakich oczywistą konsekwencją są zabójstwa, jak nie ofiary to sprawcy?

czytelnik2
1 rok temu

@win.Masz rację-syn który wystąpił w obronie matki będzie skazany ? bo pozbył się ”porządnego katolika który bił kobietę ” . zgodnie z prawem kościelnym. Ziobro wystąpił do Przyłębskiej o stwierdzenie niezgodności Konwencji o Ochronie Praw Człowieka z Polską Konstytucją . Taki mamy klimat.

Gites
1 rok temu

Jeśli pobił mu wcześniej matkę to już inna sprawa.

Last edited 1 rok temu by Gites
Do Uniewinnić wszystkich trzech a nie wyrok.
1 rok temu

Jeśli to prawda co piszesz to zmienia postać sprawy. Swoje odsiedzieć muszą wiadomo, ale moim zdaniem są okoliczności łagodzące!

leon
1 rok temu

Do — win,,, co ty pie**’lisz z tym PIS ??? nie normalny jesteś ?? matka cię na głowę upuściła ??? Jak PO będzie u władzy i wróci korupcja a sędzia tym mordercą wyda wyrok rok w zawieszeniu to będziesz szczęśliwy że sędzia to mądry człowiek i wszystko mu wolno ??? OGARNIJ SIĘ

Uniewinnić wszystkich trzech a nie wyrok.
1 rok temu

No i nastała jasność. Kilka godzin wcześniej ten 43 latek pobił matkę tego 17 latka która trafiła do szpitala.

Last edited 1 rok temu by Uniewinnić wszystkich trzech a nie wyrok.
win
1 rok temu

Taki to system. samowolka zapoczątkowany przez pis.
Samotrybunały, samoizby, samosądy – tak się w tej wolsce dzieje.

SUZUKI
1 rok temu

Nigdy nie siedziałbym z baba a tym bardziej nie ożenił się na obce bachory

Ogurek
1 rok temu

Za darmo nie dostał karmieniem w głowę

22
0
Napisz co o tym sądziszx