Zabójstwo na ogródkach działkowych (aktualizacja)

W niedzielę przed godziną 21 zgłoszono zabójstwo na terenie ogrodów działkowych. Kilkadziesiat ciosów nożem otrzymał 43-letni mężczyzna.

Ciało odkryto na ogrodach działkowych przy ulicy Wierzbowej w Pleszewie. Z nieoficjalnych informacji wynika, że 43-letni mężczyzna przebywał w domku na działce. Tam miał pojawić się m. in. 17-latek, który podejrzewany jest o udział w zbrodni. Bezpośrednio po zdarzeniu podejrzany oddalił się samochodem BMW.

Od osoby znającej kulisy sprawy dowiedzieliśmy się, że sprawca najpierw uderzył ofiarę kamieniem w głowę, a następnie zadał ciosy nożem. Według tego samego źródła zabity miał być ojczymem dla sprawcy. Powodem miały być długotrwale złe relacje pomiędzy nimi.

Aktualizacja

Jak podała policja, do sprawy zatrzymano dwóch mężczyzn w wieku 17 i 20 lat oraz 26-letnią kobietę. Wszyscy są mieszkańcami Pleszewa.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Skradli elektroodpady, ale nagrał ich monitoring
Subskrybuj
Powiadom o

22 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Xzy
2 lat temu

Prawo jest złe skonstruowane. Facet na pewno bezrobotny, patologiczny rażąco działał na szkodę innych, wyroki za zbrodnie na ludziach którzy sami popełniają przestępstwa powinny być zdecydowanie niższe, powinno wystąpić nadzwyczajne złagodzenie kary z uwagi na egzystencje denata sam był przestępca. Dla takich ludzi nie ma szans na resocjalizacje, nie ma gdzie ich osadzić. Wiadomo ze zabójstwo należy potępić ale kto wie czy za jakiś moment sam denat nie zabiłby matki oskarżonego. Żaden normalny facet w 21 wieku nie bije kobiety. Dziwie się tym kobietom ze decydują się na związki z takimi menelami, brudasami.

pytek2
2 lat temu

Jakie kary są nakładane na bogobojnych damskich bokserów pięścią gwarantujących czarnkowskie „cnoty niewieście” u swoich partnerek/kochanek/żon/córek w katolskim Prawym i Sprawiedliwym państwie wyznaniowym sprzeciwiającym się ochronie ofiar przemocy domowej przed katolicką tradycją pochwalającą i religijnie wdrażającą patriarchalną dyskryminację i przemoc wobec kobiet i dzieci, jakich oczywistą konsekwencją są zabójstwa, jak nie ofiary to sprawcy?

22
0
Napisz co o tym sądziszx