Tchórz z BMW

W sobotę w godzinach wieczornych kierowca BMW stracił panowanie nad autem i wjechał w słup od sygnalizacji, po czym szybko odjechał.

Do kolizji doszło przy Starej Przepompowni. BMW jechało od strony wiaduktu krotoszyńskiego i skręcało w Aleję Słowackiego. Podczas skrętu auto pojechało zbyt szeroko i uderzyło przodem w słup wyrywając go z ziemi.

Kierowca zamiast odpowiedzieć za swój czyn, postanowił jak tchórz odjechać. Jeden ze świadków zapamiętał początek rejestracji PKA. Miał na wyposażeniu szyberdach. Zdjęcie poglądowe na podstawie nagrania z monitoringu.

Jeśli ktoś ma wiedzę o uciekinierze, proszony jest o kontakt z ostrowską policją.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Potrącenie rowerzysty na przejeździe (ZDJĘCIA)
Subskrybuj
Powiadom o

40 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
AudiRS6
2 lat temu

…Auto pojechało zbyt szeroko…hehe. Nawet 1.8 trzeba umić jeździć.

Kombi V6 - wąchaj spaliny
2 lat temu

Do ciecia z audi czy tam innego gulfa pseudo „Hulajnoga”: słuchaj synek śmieci to Ty sobie możesz sprzątać jak lecisz ta swoją hulajnogą po starą na targ, nie wiem czy 400 kucy przegonisz, ale zawsze warto próbować szczęścia, aha i ja się nie chwalę tylko chciałem utemperować ciecia z 20 letniego trupa bmw …

13
2 lat temu

Największa beka z właścicieli BMW, którzy prują się, że inni im 'zazdroszczą’ tych 20-letnich gratów. Na OLX takie złomy z serii 3 z początku lat 2000 chodzą za mniej niż dyszkę, a penerki czują się jakby mieli nowe Bentleye i Lexusy.
W sumie to nawet mógłbym kupić sobie z 10 takich gruzów i patrzeć jak gul skacze napinaczom, ale jednak wolę jeździć niepozornym 2-letnim Fordem za stówkę niż robić bieda-szpan wśród patusów i małoletnich stulejarzy.
:D:D:D

Człowiek
2 lat temu

Człowiek to twoje stare auto 20/30 letnie jest tyle warte ile masz IQ ..0 czujesz się lepszy, bardziej dowartościowany że masz starego grata 200 konnego m3? Lepiej wstydu nie rób sobie albo biednym rodzicom już mają w życiu ciężko że takiego barana wychowali .. Ps napisz to ci pożyczę na nowszy dużo model oddasz w dożywotnich ratach bidoku wiecej wydaje w tygodniu na rozrywke niż to całe śmieszne auto jest warte i się z tym tak nie obnosze ..

Pk
2 lat temu

PKA i wszystko jasne…

Abc
2 lat temu

A dopiero co remontowali to skrzyżowanie…

Śmiechu warte
2 lat temu

Przecież tego szrotu to na każdej ulicy można spotkać, bo ceny tego modelu są uzależnione już od stawki za kilo złomu na skupie.
Bez monitoringu to szukanie igły w stogu gruzu. 🤣😆

Nocami latam bokami łututututu
2 lat temu

Do zobaczenia nocą cieniasy , trasa Ostrów-Kalisz i Obwodnica. Zobaczymy kto kogo objedzie hehe.

Johnny brawo
2 lat temu

Josa i bardzo dobrze , kara boska 😉 społecznikami z bloków, konfitury. Fajnie jak by typowi się udało wywinąć noga :d

Hulajnoga
2 lat temu

Tym czarnym kombi v6 to możesz co najwyżej stara na targ wieźć i załóż kaptur żeby cię nie kojarzyli z tym petem, dobrym musisz być wieśniakiem jak chwalisz się czarnym kombi :d ten Ostrów jest piękny, kupił kombi król życia z lamek :d jeszcze myśli, że ktoś się z nim ściga „kombi objechalo” będę zwracał uwagę na to gówno na drodze mam nadzieję że trafię i posprzątam ci tego śmiecia, zobaczysz co to znaczy objechać.

Ostatnio edytowany 2 lat temu by Hulajnoga
40
0
Napisz co o tym sądziszx