OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Wjechał samochodem w ogródek restauracyjny

W nocy z niedzieli na poniedziałek mogło dojść do tragedii, gdy 19-letni mieszkaniec Pleszewa wjechał w ogródek należący do jednej z restauracji na pleszewskim Rynku.

Policja otrzymała zgłoszenie o godzinie 23.50. Mężczyzna wydmuchał 1.6 promila alkoholu. Mężczyzna swoją nieostrożną jazdą uszkodził samochód, a także wyposażenie ogródka piwnego. Na szczęście do wypadku doszło już po zamknięciu lokalu.

Samochód zarejestrowany jest w Kaliszu.

POLECANE NEWSY
25 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
xxx
4 miesięcy temu

do Orange sam jesteś debilem nie nazywaj kogoś jak na ciebie wołają

Kierowca busa
4 miesięcy temu

W Ostrowie co weekend wieczorami są zjazdy różnej maści bydła lebkow i prymitywow oraz różnych kurewek z okolic nudzi się po wsiach zabaw wiejskich brak a wypicie jabola za stodoła nie wystarcza więc heja na Ostrów do Maca szukanie atrakcji warjacie po ulicach szkoda tylko że policji jest tak mało naprawdę Ostrów i drogi w wieczory weekendu przestają być bezpieczne

O S W
4 miesięcy temu

Jak nie Bolid Młodzieży Wiejskiej to kałdi, jak nie kałdi to Bolid Młodzieży Wiejskiej w kółko to samo, ludzie róbcie gnój też innymi autami bo to już powoli staje się nudne – w kółko czytać jedno i to samo praktycznie …

Kutas
4 miesięcy temu

I co zjeby nie ma BMW a wypadki są

Eli
4 miesięcy temu

Tadziu masz rację !!! Róbta co chceta zamiast wojska i wychodzi degeneracja…

Kierowca
4 miesięcy temu

Jakim trzeba być debilem żeby dać łapkę w dół przy komentarzu piętnującym pijaków kierowców

Iks man
4 miesięcy temu

Wszyscy z rejestracja ppl wjeżdżając do ostrowa powinni być szczegółowo kontrolowani!

Tadziu
4 miesięcy temu

Brawo robota wszędzie za coraz większą kasę podatki PiS zwolnił do 26 roku życia obowiązków brak dyscypliny brak wojska brak nic tylko kupić stare audi albo BMW i cpac i chlac w weekendy i jeździć całe noce bez celu

JARO
4 miesięcy temu

HOŁOTA PIJACKA . ELIMINOWAĆ NA STAŁE TYCH POTENCJALNYCH MORDERCÓW . KARAĆ BEZ ULGI . ZABIERAĆ NARZĘDZIA ZBRODNI !!!!

szlachta
4 miesięcy temu

kary karami – ale aby karać należy zatrzymać, wyeliminować juz w ruchu takich bandytów. Nie sztuka wyszarpać z zablokowanego auta sprawcę. Fakt jest taki,że policja RD od piatku po południu do poniedzialku w południe, praktycznie nie pracuje . Fakt jest taki ,że policja RD praktycznie nie pracuje w systemie III zmian. Max 22.00 i finał. Wiec kto ma to robic, aby takich bandytów juz w pierwszej fazie eliminować w godz. popołudniowych a tym bardziej nocnych z ruchu Drogowego.
Policja Prewencji-Interwencyjna- ma inne zadania niz przedmuchiwanie drogowych bandytów.
Wiec mamy sytuacje patową – policjanci RD w 99% w takim czasie w domu ogląda TVP- a bandyci szaleja nawaleni w swych BMW.
Wiec co mamy robic ? bronic sie sami, czy Zadawać pytania Komendantom Powiatowym, posłom, burmistrzom ? Dawać im podwyzszki czy wymagać. ??

25
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x