Zabójstwo na ogródkach działkowych (aktualizacja)

W niedzielę przed godziną 21 zgłoszono zabójstwo na terenie ogrodów działkowych. Kilkadziesiat ciosów nożem otrzymał 43-letni mężczyzna.

Ciało odkryto na ogrodach działkowych przy ulicy Wierzbowej w Pleszewie. Z nieoficjalnych informacji wynika, że 43-letni mężczyzna przebywał w domku na działce. Tam miał pojawić się m. in. 17-latek, który podejrzewany jest o udział w zbrodni. Bezpośrednio po zdarzeniu podejrzany oddalił się samochodem BMW.

Od osoby znającej kulisy sprawy dowiedzieliśmy się, że sprawca najpierw uderzył ofiarę kamieniem w głowę, a następnie zadał ciosy nożem. Według tego samego źródła zabity miał być ojczymem dla sprawcy. Powodem miały być długotrwale złe relacje pomiędzy nimi.

Aktualizacja

Jak podała policja, do sprawy zatrzymano dwóch mężczyzn w wieku 17 i 20 lat oraz 26-letnią kobietę. Wszyscy są mieszkańcami Pleszewa.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Ostrzeżenie pogodowe - PIĄTEK
Subskrybuj
Powiadom o

22 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Przemoc domowa
2 lat temu

Kilkadziesiąt ciosów nożem. Ojczym musiał nieźle zajść młodemu za skórę. Taka agresją narasta i nawarstwia się latami. Musiał go bardzo ranić w dzieciństwie , być może psychicznie a i może fizycznie? Albo jedno i drugie. Coś o tym wiem. Nie raz miałem ochotę złapać za siekierę i zrobić z tym porządek. Przemoc domowa a przed sąsiadami pozory , jaką to szczęśliwą i przykładną rodziną jesteśmy. Słuchajcie , pozory mylą a takie tragedie często się ciągną latami pod jednym dachem. Dom to powinna być oaza spokoju a nie sala tortur !!! Niektórzy to w ogóle nie powinni mieć dzieci , czasami się dziwię , dlaczego Bóg daje takim debilom dzieci ??? A potem słyszysz po latach text typu ” wychowali Cię jak umieli , szanuj ich po śmierci ” heh. Tylko pytanie jedno , jak masz kogoś szanować po śmierci , skoro on/oni całe życie Cię nie szanowali ??? Ciężko jest wybaczyć naprawdę…

sory
2 lat temu

do O S W….masz kompletną rację ! Kilka lat temu miałem BMW, ale sprzedałem, by się nie utożsamiać z tymi tłukami….auta piękne, ale kierowcy…patologia, cwaniactwo i pusto we łbie…co za KWIATY ! słów brak…

O S W
2 lat temu

Oczywiście, że BMW odjechał no by niby czym by innym ?!
JPRD nie mam więcej pytań co za patologia tymi gównami jeździ masakra w głowie się nie mieści.

Stary ormowiec i ciekawskie plotkary
2 lat temu

No niestety taka to prawda , że sąsiedzi bardziej interesują się podwórkiem i życiem innych niż swoim. Z tego powodu często wynikają awantury , zwłaszcza po alkoholu. Najlepiej to niech każdy się zajmie swoim życiem.

syn gromu
2 lat temu

Kierowcy BMW powinnni prewencyjnie być wsadzani do paki

Gość
2 lat temu

Patologia na dopalaczach

Ogurek
2 lat temu

17 latek i morderstwo na koncie. 😳

Cała prawda tylko przypadkiem
2 lat temu

Ojczym nigdy nie zastąpi ojca ale zabójstwo to przesada. Mógł poprzestać na kamieniu

Subaru
2 lat temu

Ojczym znęcał się psychicznie , kat rodzinny , pewnie jeszcze nadużywał alkoholu , nie dziwię się synowi że go zabił. Błędy wychowawcze rodziców.

Ostatnio edytowany 2 lat temu by Subaru
Stop60
2 lat temu

Zdejmij sąsiada zanim cie zapuszkują

22
0
Napisz co o tym sądziszx