Małe dziecko utopiło się (aktualizacja)

Po godzinie 7 rano zauważono ciało dziecka unoszące się w zbiorniku w Antoninie. Ze wstępnych informacji wynika, że może mieć mniej niż 5 lat. Po wyciągnięciu z wody przystąpiono do reanimacji. 

Nieoficjalnie mówi się o 2-letnim chłopcu. Najprawdopodobniej dziecko oddaliło się od rodziców i spadło z pomostu do wody. Ciało pływało blisko pomostu.

Rodzice oświadczyli, że oddaliło się tylko jedno dziecko. Pierwotnie na miejsce wysłano grupę wodno-nurkową, ale odstąpiono od dalszych poszukiwań.

Po niemal dwugodzinnej reanimacji stwierdzono zgon 2,5 rocznego chłopca narodowości ukraińskiej.

Stwierdzono, że matka miała około promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Ojciec był trzeźwy.

CZYTAJ  Ostrowianie skomentowali mecz Polski z Francją

59 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Elektor
1 rok temu

Nauczyciel potwierdza moje zdanie o nich. Wyżej srają niż dupy mają. Najsłabiej wykształcona grupa osób z wyższym wykształceniem i najbardziej roszczeniowa. Pazerne typki. Wiele osób nie pisze poprawnie ale ma wiele mądrego do powiedzenia. (brak przecinka przed ale, zwróć uwagę głąbie 🙂 Nauczyciele zaś pisują pięknie, za to zwykle bez sensu. Myślicie, że całe stada ich w polityce nie mają wpływu na sytuację w Polsce? Mają. I to fatalny.

michał
1 rok temu

nie mi oceniać spoczywaj w pokoju

Kamil
1 rok temu

Ja się pytam jakim cudem 18 miesięczne dziecko otworzyło sobie samo drzwi do domku i wyszło na pomost. Przecież taki maluch nie dosięga nawet do klamki. Czy można być aż tak nieodpowiedzialnym żeby przy takim maluchu zostawić otwarte drzwi? Jeżeli tak, to nie mam pytań. Bywałem z dziećmi na wakacjach i pierwsze co się robi po wejściu do pokoju na parterze to zabezpiecza drzwi i okna żeby takie dziecko nie mogło wyjść i nie ma tutaj miejsca na zapominanie. A jeżeli w dodatku jest się przy jeziorze to powinno się na klucz wszystko zamykać. Moim zdaniem należałoby tą sprawę dokładniej zbadać, bo coś mi tu śmierdzi.

Last edited 1 rok temu by Kamil
MedialnaPapka
1 rok temu

Skoro to było takie „wstrząsające”, czemu nikogo nie zawiadomili? Hę?

pr. Miodzi
1 rok temu

do nauczyciel – co za prof Miodek z gminy – oslico nie problem w stylistyce,pisowni ale w tragedii , odpowiedzialności. Wiec nieuku ze szkolnej gminy siadaj zapasionej d. , i jak nie masz co to sie nie wypowiadaj. Cholera zaocznie nieuk ze wsi w 10 lat w Zdunach skończył pedagogikę wczesno-szkolną a juz najmądrzejszy opiekun przedszkola we ws.

Monk
1 rok temu

Czytam te komentarze i brak mi słów na to jak łatwo wszystkim rzucac błotem w ludzi których spotkała tak ogromna tragedia. Jedno z rodziców było trzeźwe i to jest powszechna praktyka rodziców z małymi dziećmi i bardzo odpowiedzialne podejście. Wydarzyła się tragedia nieszczęśliwy wypadek, dziecko miało pomysł, coś się przyśniło, coś je wystraszyło, coś usłyszało. Jeśli już krytykować to tych co zawsze wszystko widzą i słyszą ale nie zareagują, tylko po wszystkim wolą opowiadać w szmatławcu. Reklamówka z puszkami po piwie to dwa piwka na głowę dla trzech osób, ale jak chwytliwie brzmi.

obiektywnie
1 rok temu

Masz rację głupota niektórych komentarzy jest przerażająca. Najpewniej piszą smarkacze, którzy nie znają zasad ortografii ,pisowni i pewnie nawet nie umieją się wysłowić poprawnie?

Do Nauczyciel
1 rok temu

Bo w większości to tu pisze gimbaza.

Wiesława
1 rok temu

Boga to masz w swojej chorej głowie

Antydureń
1 rok temu

Do @badacz Biblii
Bóg nie istnieje osiołku. Gdyby istniał jakiś wszechmocny i dobry bożek to nie pozwolił by na śmierć 2 latka w Jeziorze.
Jak słyszysz głosy w głowie to do doktora.

59
0
Napisz co o tym sądziszx