Ukrainiec zasnął i wjechał w ciężarówkę oraz płot

Kierowca narodowości ukraińskiej jechał drogą krajową nr 36 na odcinku Ostrów Wielkopolski – Lamki. Bezpośrednio w tej drugiej miejscowości zasnął i zjechał na czołówkę z samochodem ciężarowym.

Szczęśliwie musnął tylko jego narożnik, ale zatrzymał się na ogrodzeniu pobliskiej posesji. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał.

CZYTAJ  Busem wjechal w volvo

17 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
***
1 rok temu

Do Urzędników UM dzisiaj w nocy znów prognozują burze w mieście. Usuńcie drogi sprzęt i samochody z pozdiemnych garaży, aby ich nie zalało.

Andre
1 rok temu

Może Pan poczyta te rasistowskie komentarze i zrobi coś z tym….

***** ***
1 rok temu

A Ja powiem jedno . Każdy z nas chce zapewnić byt rodzinie , każdy z nas chce zarabiać pieniądze . Wiec jeśli obcokrajowiec chce zarobić lepsze pieniążki dlaczego nie . Tylko kto zatrudnia pracownika niech sprawdzi czy ma predyspozycje do wykonywania zawodu , sprawdź czy ten pracownik potrafi , jeździć , murować czy też inne czynności bo sprzątać tez trzeba umieć . Tu obwiniam tych którzy zatrudniają takich ludzi . A cóż Ukrainiec też człowiek . Za nim osądzicie zastanówcie się gdzie jest problem . Pozdrawiam

BHP ZOOM
1 rok temu

No ok wypadek w Lamkach każdemu się może zdarzyć. Ale jedna ważna myśl nasuwa się do głowy czy oko kamery zarejestrowało jakieś odkształcenie karoserii na rondzie, o jakie rondo się rozchodzi to pisać nie trzeba.

Covid 19
1 rok temu

Znam takich jednych co zaszczepili się aby pojechać za granicę na wycieczkę. Jednym słowem sprzedali się za wycieczkę , co za debile. Mam nadzieję , że karma w postaci poszczepiennych skutków ubocznych , szybko do nich wróci. Z biedy pochodzą , zwłaszcza ona z patologicznej rodziny , a wielkie „państwo z bloku rżną” i oczywiście żyją na kredyt.

żurek do Polak Mały
1 rok temu

Tylko czekaj , aż Ci Tusk muślinów ściągnie , to wtedy powspominasz o pracowitych Ukraińcach.

Szyszkownik borowka
1 rok temu

Hadziaj mu klimy nienabil

Firma
1 rok temu

Zatrudniałem Ukraińców i to bym mój największy błąd. Koledzy otwórzcie oczy.

zz
1 rok temu

saszka nie podumał….

🚒hahaha
1 rok temu

Może ktoś z was walnie socjal,i się zatrudni na busie?
Z tego powodu są zatrudniani ukraincy.

17
0
Napisz co o tym sądziszx