Ukrainiec zasnął i wjechał w ciężarówkę oraz płot

Udostępnij
Tweet

Kierowca narodowości ukraińskiej jechał drogą krajową nr 36 na odcinku Ostrów Wielkopolski – Lamki. Bezpośrednio w tej drugiej miejscowości zasnął i zjechał na czołówkę z samochodem ciężarowym.

Szczęśliwie musnął tylko jego narożnik, ale zatrzymał się na ogrodzeniu pobliskiej posesji. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Leciał na złamanie karku
Subskrybuj
Powiadom o

17 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
***
2 lat temu

Do Urzędników UM dzisiaj w nocy znów prognozują burze w mieście. Usuńcie drogi sprzęt i samochody z pozdiemnych garaży, aby ich nie zalało.

Andre
2 lat temu

Może Pan poczyta te rasistowskie komentarze i zrobi coś z tym….

***** ***
2 lat temu

A Ja powiem jedno . Każdy z nas chce zapewnić byt rodzinie , każdy z nas chce zarabiać pieniądze . Wiec jeśli obcokrajowiec chce zarobić lepsze pieniążki dlaczego nie . Tylko kto zatrudnia pracownika niech sprawdzi czy ma predyspozycje do wykonywania zawodu , sprawdź czy ten pracownik potrafi , jeździć , murować czy też inne czynności bo sprzątać tez trzeba umieć . Tu obwiniam tych którzy zatrudniają takich ludzi . A cóż Ukrainiec też człowiek . Za nim osądzicie zastanówcie się gdzie jest problem . Pozdrawiam

BHP ZOOM
2 lat temu

No ok wypadek w Lamkach każdemu się może zdarzyć. Ale jedna ważna myśl nasuwa się do głowy czy oko kamery zarejestrowało jakieś odkształcenie karoserii na rondzie, o jakie rondo się rozchodzi to pisać nie trzeba.

Covid 19
2 lat temu

Znam takich jednych co zaszczepili się aby pojechać za granicę na wycieczkę. Jednym słowem sprzedali się za wycieczkę , co za debile. Mam nadzieję , że karma w postaci poszczepiennych skutków ubocznych , szybko do nich wróci. Z biedy pochodzą , zwłaszcza ona z patologicznej rodziny , a wielkie „państwo z bloku rżną” i oczywiście żyją na kredyt.

żurek do Polak Mały
2 lat temu

Tylko czekaj , aż Ci Tusk muślinów ściągnie , to wtedy powspominasz o pracowitych Ukraińcach.

Szyszkownik borowka
2 lat temu

Hadziaj mu klimy nienabil

17
0
Napisz co o tym sądziszx