20-latka wypadła z balkonu

W środku nocy, około godziny 2:30 doszło do niebezpiecznego incydentu na osiedlu mieszkaniowym przy ulicy Modrzewskiego (rejon Limanowskiego/Reymonta). 20-letnia dziewczyna wypadła z balkonu na 1. piętrze.

Młoda kobieta doznała urazu kręgosłupa i prawej nogi. Okazało się, że była pod wpływem alkoholu. Policjanci badają okoliczności zdarzenia. 20-latkę przewieziono do szpitala.

POLECANE NEWSY

26 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Don
1 rok temu

Patologia Patologia impreza za impreza muzyka krzyki płacz małego dziecka. W końcu musiało się coś stać masakra !

Sasiadka
1 rok temu

Wynajmowane mieszkanie kilku w weekendy kilkunastu mlodych pijanych ludzi zabawa na okragło i male dziecko gdzie jest policja MOPS i rodzice a w końcu pani wynajmijąca niczym sie nie przejmijaca aż musiała sie stac tragedia szczescie ze zyje

VegeBurger
1 rok temu

„Roczniki 2000+ to jest tragedia dla narodu. Wymagajacy bo im sie należy, alkohol, sex, pusto w glowie…” To samo mówili o każdym poprzednim roczniku, od czasów starożytnego Egiptu. Może po prostu nie lubisz młodzieży. Zapomniał wół, kiedy cielęciem był? Choć pewnie nigdy nie doświadczyłeś tego, bo byłeś na dnie hierarchii społecznej, a ten komentarz to tylko dawna zazdrość o pozycję społeczną popularnych rówieśników.

Tadziu
1 rok temu

Będzie miała pamiątkę zdrowotną po tej imprezie do końca życia

Figiel
1 rok temu

Połowa komentujących już zapomniała jak się było młodym i robiło różne głupoty.

Podgrzybek borowka
1 rok temu

To nie jej wina alkoholu wina

Chowder
1 rok temu

Ludzie piszący tu komentarze są załośni, krytykują młodzież, obrażają bez powodu, czy wtracaja politykę w wypadki. Jest napisane że była pod wpływem alkoholu, a skąd ludzie mogą wiedzieć ile promili? Czy była jeszcze trzeźwa? Równie dobrze mogła się poślizgnąc i wypaść z balkonu. Wypadki chodzą po ludziach A my w takich momentach powinniśmy pomagać, a nie dobijać. Oczywiście dziewczynie życzę dużo zdrowa, wiem że dasz radę.

pener
1 rok temu

hahaha tego jeszcze nie grali xD

Last edited 1 rok temu by pener
Eli
1 rok temu

Bezstresowe wychowanie ,robta co chceta+ TVN24 oto przepis na zbydlecenie. A powinna być pokuta, pokuta i jeszcze raz pokuta. Do roboty!!!

Mmmm
1 rok temu

Próba samobója z 1 piętra?, tego jeszcze nie grali 🙂

26
0
Napisz co o tym sądziszx