Wypadek przy „Starej Przepompowni”

Przy „Starej Przepompowni” doszło do zderzenia dwóch aut osobowych. Łącznie wewnątrz pojazdów podróżowało 6 osób, w tym dwoje dzieci. Okazuje się, że zmodernizowane skrzyżowanie nadal jest niebezpieczne.

Około godziny 22:30 hyundai jechał od strony wiaduktu krotoszynskiego. Kierująca zamierzała skręcić w lewo w Aleję Słowackiego. Nie dostrzegła jednak jadącego z przeciwka białego Fiata punto.

Biała osobówka po uderzeniu przewróciła się na bok. W środku podróżowało małżeństwo w wieku około 35-40 lat. W aucie oprócz sprawczyni podróżowała druga młoda kobieta i dwoje malutkich dzieci. Ucierpiała tylko kobieta z Fiata.

Światła na sygnalizatorach przed wypadkiem podawały pulsujące żółte światło.

POLECANE NEWSY

45 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Noe
1 rok temu

droga Beatko – zamiast Centrum Przesiadkowego trzeba było zbudować Centrum Powodziowe

gen.Clay
1 rok temu

wojska Unii Europejskiej zaatakowały NIEPODLEGLĄ Polske (??)

Vvv
1 rok temu

Spokojnie Klimek zrobi nam rondo w 2022 roku hehehehe

Obiektywny
1 rok temu

Ludzie, nie bądźcie śmieszni i przestańcie bić pianę o tym śmiesznym skrzyżowaniu. Wiadomo kto miał pierwszeństwo i co mówią znaki, ale nie zmienia to faktu że światła powinny być dłużej czynne bo są momenty nasilenia ruchu i co z tego że ktoś jadący od strony wiaduktu w Aleje nie będzie wymuszał to i tak sobie postoi bo pierwszeństwo będzie miało auto z Raszkowskiej i z Alei. A kto częściej się tamtędy porusza to pamięta że takie sytuacje również miały miejsce przez ostatnie lata właśnie po 22 przy wyłączonych światłach. Więc nie chodzi tu o przepisy tylko o organizację i podejście władz.

Do kursy i szkolenia
1 rok temu

Masz rację, światła są zbędne. Na Rondzie Bankowym również, co widać na co dzień. Więcej nie będę tłumaczył bo mija się to z celem. Kultura kierowców w Polsce jest na poziomie przedpotopowym.

Do Mieszkaniec
1 rok temu

W takim razie zlikwidować światła.

kursy i szkolenia
1 rok temu

Mieszkaniec nie przesadzaj kilkaset aut to nie korek. Mówisz za wszystkich z Mahle, i twierdzisz ze nie umieją jeździć i muszą specjalnie dla niech być włączone światła…dobre sobie. Tam są znaki które obowiązują przy wyłączonej sygnalizacji i tyle w temacie. Jeśli tak proste skrzyżowanie sprawia problemy i to w nocy to proponuję się doszkolić i nie ryzykować czyjegoś zdrowia czy życia.

Voytek
1 rok temu

To skrzyżowanie po przeróbkach , jeszcze większą porażka niż było, pragmatyzm niestety nie idzie w parze z chorymi unijnymi ideologiami…..towarzysze wszyscy na chulajnogiiii

Mieszkaniec
1 rok temu

Jak ktoś nie umie jeździć to zgania na wyłączone światła, a co one mają do tego są Jeszcze znaki.Jak światła nie świecą to już niektórzy mają ogromny problem jak się zachować.

BRUDNE ULICE/SYF
1 rok temu

To tam była jakaś modernizacja tego skrzyżowania w ogóle ?!

45
0
Napisz co o tym sądziszx