Pijany wjechał do rowu w Szczurach

W niedzielny wieczór kolejny pijany kierowca sam się wyeliminował. O godzi od 21 policja, pogotowie ratunkowe i straż pożarna otrzymały informacje o samochodzie, który wjechał do rowu.

Do zdarzenia doszło na drodze krajowej nr 11 na wjeździe do miejscowości Szczury od strony Ostrowa Wielkopolskiego. Peugeot na pleszewskich tablicach znajdował się w rowie. Pojazdem podróżował mężczyzna z kobietą. Kierowca okazał się nietrzeźwy.

Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń.

POLECANE NEWSY
15 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
lego
11 miesięcy temu

Jakim, trzeba być debilem krytykujac pasażerkę… akurat byłem świadkiem wypadku i Pani która byla pasażerem była osobą niepełnosprawną było to widać po jej zachowaniu, więc nie miała nic wspólnego z oceną tego Pana ktory jak sie okazało był pod wpływem alkoholu… gość powinien ponieść kare ale nie mieszajcie tej Pani.

Emil L.
11 miesięcy temu

Pasażer będąc świadom, że kierowca jest pijany i mimo to pozwala mu prowadzić powinien również za to odpowiadać karnie, czas najwyższy zmienić przepisy, na Polaka tylko gruby bat zadziała, a nie żadne śmieszne sądowe zakazy prowadzenia pojazdów czy odebranie prawa jazdy bo wtedy już tak na prawdę nie mają nic do stracenia i jeżdżą dalej w najlepsze co gorsza śmiejąc się z głupiego i dziurawego prawa …

Wódko pozwól żyć
11 miesięcy temu

Są takie idiotki co dają przyzwolenie mężowi na jazdę po pijaku. A potem płacz , że mąż prawo jazdy stracił. Trzeba było myśleć wcześniej i nie wsiadać idiotko z pijakiem , to by do tego nie doszło. Głupków nie sieją , sami się rodzą.

Banda debili
11 miesięcy temu

Ta baba to głupia jak but, idiotka jedna , wiedziała że jest po spożyciu to jeszcze z nim wsiadła i jechała.

?,;:'#_"&_×
11 miesięcy temu

PPL i wszystko jasne😂
Szkoda że ta pijacka świnia nie zginął!!!
Takie Gnoje to mordercy za kierownicą!!!!
Alkohol robi z ludzi morderców za kierownicą i do tego ułomnych debili!!!
Alkohol jest dla mądrych a nie głupich!!!!
Winna jest też ta głupia baba co z kretynem jechała ponieważ wiedząc że jest pijany dopuściła do tego aby kierował autem!!!
No chyba że ta idiotka też była pijana?!!!
Obojga ukarać najwyższą karą!
Świnie pijackie🖕😠🖕

Cała prawda tylko przypadkiem
11 miesięcy temu

Zbyt łagodne prawo mamy. Sprawdźcie jak Słowacja sobie z pijakami poradziła. Nie mówię aby kopiować całe paragrafy ale wystarczy np. zrobić min 50000zł grzywny, 3 m-ce bezwzglednej odsiadki i rekwiracja pojazdu. To dostatecznie odstraszy potencjalnych MOrderców

Driver
11 miesięcy temu

Pewnie jechał do Lucyny zamoczyć kija.

kierowca
11 miesięcy temu

a kobieta wsiada obok pijanego i to akceptuje,też winna być ukara za współudział

Prywaciaz
11 miesięcy temu

Ludzie, opanujcie się przestańcie tak walić. Ja rozumiem masz ochotę się nachlać to chlej nawet do zjazdu, ale nie pchaj się za fajere, bo lejce stracisz i jeszcze wywiniesz coś.

Dokumentos
11 miesięcy temu

Pewnie za łatwo prawo jazdy przyszło, że się teraz nie szanuje.

Last edited 11 miesięcy temu by Dokumentos
15
0
Napisz co o tym sądziszx