Pijany wjechał do rowu w Szczurach

Udostępnij
Tweet

W niedzielny wieczór kolejny pijany kierowca sam się wyeliminował. O godzi od 21 policja, pogotowie ratunkowe i straż pożarna otrzymały informacje o samochodzie, który wjechał do rowu.

Do zdarzenia doszło na drodze krajowej nr 11 na wjeździe do miejscowości Szczury od strony Ostrowa Wielkopolskiego. Peugeot na pleszewskich tablicach znajdował się w rowie. Pojazdem podróżował mężczyzna z kobietą. Kierowca okazał się nietrzeźwy.

Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  Motocyklista wjechał w osobówkę
Subskrybuj
Powiadom o
15 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
lego
3 lat temu

Jakim, trzeba być debilem krytykujac pasażerkę… akurat byłem świadkiem wypadku i Pani która byla pasażerem była osobą niepełnosprawną było to widać po jej zachowaniu, więc nie miała nic wspólnego z oceną tego Pana ktory jak sie okazało był pod wpływem alkoholu… gość powinien ponieść kare ale nie mieszajcie tej Pani.

Emil L.
3 lat temu

Pasażer będąc świadom, że kierowca jest pijany i mimo to pozwala mu prowadzić powinien również za to odpowiadać karnie, czas najwyższy zmienić przepisy, na Polaka tylko gruby bat zadziała, a nie żadne śmieszne sądowe zakazy prowadzenia pojazdów czy odebranie prawa jazdy bo wtedy już tak na prawdę nie mają nic do stracenia i jeżdżą dalej w najlepsze co gorsza śmiejąc się z głupiego i dziurawego prawa …

Wódko pozwól żyć
3 lat temu

Są takie idiotki co dają przyzwolenie mężowi na jazdę po pijaku. A potem płacz , że mąż prawo jazdy stracił. Trzeba było myśleć wcześniej i nie wsiadać idiotko z pijakiem , to by do tego nie doszło. Głupków nie sieją , sami się rodzą.

Banda debili
3 lat temu

Ta baba to głupia jak but, idiotka jedna , wiedziała że jest po spożyciu to jeszcze z nim wsiadła i jechała.

?,;:'#_"&_×
3 lat temu

PPL i wszystko jasne😂
Szkoda że ta pijacka świnia nie zginął!!!
Takie Gnoje to mordercy za kierownicą!!!!
Alkohol robi z ludzi morderców za kierownicą i do tego ułomnych debili!!!
Alkohol jest dla mądrych a nie głupich!!!!
Winna jest też ta głupia baba co z kretynem jechała ponieważ wiedząc że jest pijany dopuściła do tego aby kierował autem!!!
No chyba że ta idiotka też była pijana?!!!
Obojga ukarać najwyższą karą!
Świnie pijackie🖕😠🖕

15
0
Napisz co o tym sądziszx