Pitbull mocno pogryzł 6-latkę

Sześcioletnia dziewczynka została dotkliwie pogryziona przez pitbulla. Dziecko wymagało poważnej interwencji, medycznej. Do zdarzenia doszło wczoraj w Twardogórze.

Wczoraj wczesnym wieczorem w budynku mieszkalnym w Twardogórze doszło do tragicznego zdarzenia. Jak dowiedział się portal MojaOlesnica.pl, pitbull pogryzł dziewczynkę. W tym miesiącu poszkodowana ma skończyć sześć lat. Pies należy do konkubenta mieszkającego z matką dziecka.

Reporter portalu mojaOlesnica.pl rozmawiał z okolicznymi mieszkańcami. – Było cicho. Normalny dzień. Jedna z sąsiadek waliła w drzwi mieszkania i krzyczała „otwórz, zabijesz ją!”. Lokatorka powiedziała, że wyszła tylko do toalety, która znajduje się na zewnątrz, a jej partner zamknął się z córką w środku. Mała strasznie krzyczała, jeden z sąsiadów próbował wyważyć drzwi. Ktoś zadzwonił po policję. Kiedy funkcjonariusze przyjechali, mała krzyknęła, że traci dużo krwi. Wtedy przyjechało pogotowie, potem straż. Zabrali dziewczynkę, a jego wyprowadzili w kajdankach – relacjonuje jeden ze świadków. Jak dodaje, straż pożarna siłowo weszła do lokalu mieszkalnego.

Policja jedynie potwierdza, że mundurowi mieli problem z wejściem do środka. W trakcie, gdy doszło do zdarzenia, matki nie było w mieszkaniu. Drzwi były zamknięte. Zatrzymano mężczyznę, partnera matki dziewczynki, który przebywał razem z nią i psem w miejscu zamieszkania – informuje asp. Bernadeta Pytel, oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Oleśnicy.

Stan sześciolatki określany jest jako ciężki. Po przetransportowaniu do szpitala przeszła operację. Czynności w tej sprawie policja prowadzi pod nadzorem prokuratury. Natomiast czworonóg został zabezpieczony przez organizację zajmującą się zwierzętami.

POLECANE NEWSY

39 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Olek
1 rok temu

niektórzy myślą ze pitbule to wrażliwie fajne psy

DRON
1 rok temu

Zawiózł bym KUTA,,,,SA do Poznania do ZOO I tam wjeba…ł na wybieg dla tygrysów albo lwów co by sobie wybrał ale żeby z tydzień nie miały żarcia 3min. i po sprawie .A na fiuta będe płacił

PRAWDA
1 rok temu

PRZECIWKO psu ,piszą co psa nie mieli !!!!!!!!! Dasz miłość ,dostaniesz miłość.

.urwa mać !!!!!
1 rok temu

ŻADEN pies ,nie jest zły sam z siebie. Widziałam na własne oczy,szkolenie psa na zabójcę!!!!

karol3414
1 rok temu

Zamknąć właściela razem z psem, psa nie karmić, jak już pies zeżre właściciela, psa uśpić.

997 numer konfidenta
1 rok temu

Dobić dziecko i nie robić afery

Kasia
1 rok temu

Biedne dziecko…

Romek
1 rok temu

Psa uśpić, a właścicielowi wyrok. Jeśli to pitbull to klasyka, do tego pewnie koszulka Octagon u właściciela.

AudiRS6
1 rok temu

Pies niczemu nie winien, odpowiednio wyszkolony przez kompetentne osoby nie powinien stwarzać zagrożenia.

Maike
1 rok temu

To Rafał M palant i ćpun zaje….b.ac go .. a psa razem z nim rozszarpać dno totalne

39
0
Napisz co o tym sądziszx