OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Wypadł z drogi. Za dużo alkoholu

Koło miejscowości Dębnica seat wyjechał z drogi. Do zdarzenia doszło we wtorek koło południa. 45-letni mężczyzna wydmuchał do policyjnego alkomat ponad 2 promile.

Za jazdę w takim stanie nietrzeźwości otrzyma konieczność zapłaty od 5 do 60 tys. zł. Grzywnę uzależnioną od dochodów, co najmniej 3-letni zakaz prowadzenia pojazdów oraz możliwą karę ograniczenia wolności. Stracił też uszkadzając swój samochód.

7 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Marcin osw
2 miesięcy temu

Jeb** bezmózg. Mógł kogoś zabić

Bart
2 miesięcy temu

Pijany kierowca to dno totalne. Trzeba być skończonym debilem żeby pić i wsiadać za kierownicę
Takich kretynów od razu powinno się wsadzać do więzienia

konserwant
2 miesięcy temu

Tak to jest jak się żydzi na taxe. Do kicia gnoja dać

Michał
2 miesięcy temu

a co da zabranie prawa jazdy nawet dożywotnio ? nic nie da, bo dalej będą jeździć i wtedy nie mają już nic do stracenia, logiczne? bo jak następnym razem takiego złapią to co mu mają zabrać? zabrane prawo jazdy którego nie ma??? powinny być surowe kary pieniężne i np. auto na licytację

NIEZGODNY
2 miesięcy temu

Powtarzam aż do znudzenia ! Za jazdę po alkoholu, narkotykach, dopalaczach ,środkach odurzających .. powinien być postawiony zarzut usiłowania zabójstwa !!

.......
2 miesięcy temu

Ile tych pijakow jezdzi 😖. Prawko zabierać dozywotnio to by się nauczyli

Żaba
2 miesięcy temu

Tylko debil prowadzi po Alko. Mądry nie wsiadł by do auta. Zero odpowiedzialności , przygłup do kwadratu , jaki stary taki głupi. Ale bym mu ryja skuł za takie coś , przecież mógł kogoś zabić na przykład rowerzystę. Trzeba mieć głupotę wrodzoną żeby takie rzeczy robić !!!

7
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x