Został przygnieciony przy monopolowym

Mężczyzna został przygnieciony przez rusztowanie – do takiego zdarzenia zadysponowano karetkę oraz policję. Sytuacja miała miejsce około godz. 16:30 w poniedziałek.

36-letni mężczyzna w chwili przyjazdu służb leżał na chodniku przy ulicy Witosa w Ostrowie Wlkp. W pobliżu leżała reklama jednej z firm, którą tego dnia zdejmowano. Poszkodowanego zbadano i stwierdzono stłuczenie klatki piersiowej. Po diagnostyce został wypuszczony.

POLECANE NEWSY

13 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Anox
1 rok temu

Wielkich znawców w komentarzach nie brakuje. Pogratulować tylko inteligencji, najlepiej ludzi zwyzywać od „alkusów” i „patoli” nie znając zarysu sytuacji i snując tylko głupie domysły po przeczytaniu nagłówka o zajściu „przy monopolowym”. Szydzenie z cudzego nieszczęścia spowodowanego w trakcie wykonywania pracy jest nie na miejscu, wspołczuje co niektórym z komentujących takiego toku myślenia. Redakcja również może sobie pogratulować tworząc taki chwytliwy nagłówek 😂

Last edited 1 rok temu by Anox
XYZ do oo
1 rok temu

Poszkodowany został przebadany w karetce – nie został zabrany do szpitala.

Mati
1 rok temu

A gdzie jest to rusztowanie?

XYZ do oo
1 rok temu

Zdanie o czytaniu artykułu ze ” zrozumieniem” tyczyło się komentarzy typu „alkoholicy”, „menele”, patologia itp. Przeczytaj komentarze to zrozumiesz.

Patola
1 rok temu

Widać że patola się uaktywnia w komentarzach, tak to jest jak się czytać nie umie 😀

Obszczymurek
1 rok temu

Ludzie nadużywali alkoholu , nadużywają i nadużywać będą. W takim kraju mieszkamy że panuje tu bród smród ubóstwo i dlatego społeczeństwo jest tak rozpite.

oo do XYZ
1 rok temu

Widać ty jesteś tak zajebisty w czytaniu ze „zrozumieniem” ,że czytasz coś co nie zostało napisane!Bo słowa tu nie ma napisane o badaniu trzeżwości, za to jest napisane o diagnostyce, którą przeprowadza się w szpitalu!

NIEZGODNY
1 rok temu

Czy można powiedzieć ,że został przygnieciony przez drzwi ?

Kamila
1 rok temu

Największymi menelami jesteście WY komentujący sprawę, o której nie macie zielonego pojęcia 🙂 Mamusia WAS czegoś nie nauczyła? Żal mi takich jak WY, smutne życie prowadzicie, czekając co napisze Szanowna Redakcja od sensacji 🙂

XYZ
1 rok temu

Widzę po komentarzach, że niektórych przerasta czytanie tekstu ze zrozumieniem. Wypadek zdarzył się obok sklepu monopolowego przy demontażu reklamy. Na miejsce przybyła karetka i policja. Policjanci zbadali trzeźwość poszkodowanego i innego pracownika – byli trzeźwi. W przybyłej na miejsce karetce został przebadany poszkodowany – nikt nie został zabrany do szpitala.

13
0
Napisz co o tym sądziszx