Wrota do piekieł?

Na ulicy Raszkowskiej powstała spora wyrwa w jezdni. Samochodu by nie pochłonęła, ale kierowca jednośladu mógłby pozbyć się kilku zębów.

Asfalt zapadł się na wysokości wieży kościoła p. w. św. Antoniego. Ubytek w jezdni zauważyli kierowcy i powiadomili policję. Ta zabezpieczyła miejsce do czasu przyjazdu służby drogowej.

Najczęściej takie wyrwy powstają w wyniku rozszczelnienia się rury wodociągowej.

POLECANE NEWSY

26 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Ok
1 rok temu

Łooł dziura 😀 ale sensacja łooooooooł nikt dziury nie widział

kierowca
1 rok temu

To już chyba nie pierwszy raz taka dziura na ul.Raszkowskiej, ładnych parę lat temu była jeszcze większa japa

Obywatel
1 rok temu

Takie ubytki powstają od lania wody społeczeństwu przez mafię pisiorska. Wpadniesz, zapłacisz podatek od naprawy.

Di mesi
1 rok temu

Wpadłem wczoraj w te dziurę, zabujało mną jak starej babie cycami

Do 997
1 rok temu

997, piszesz bzdury kolego. Akurat w tym miejscu nawet nie powinienem jeździć rowerem ponieważ jest zbyt ruchliwe. Za to chodnik jest dość szeroki i mogę po nim jechać, oczywiście z zachowaniem ostrożności bo chodnik jest dla pieszych. Robię tak cały czas i nigdy nie zapłaciłem mandatu. A ty widzę że jesteś typowym wygodnickim wozidupskiem, tylko że pamiętaj – na całym świecie walczy się żeby miasta odciążyć z ruchu. Przyjdzie czas że auta z miast będą wypierane przez rowery. Wystarczy spojrzeć na Holandię – bogaci ludzie na co dzień jeżdżą głównie rowerami i tam rowerzysta jest świętością, ale do tego trzeba dojrzeć. Tak jest jak ktoś zdawał prawko w 80 latach jak po mieście jeździło kilka aut. Teraz się to zmienia tylko umysł niektórych za tym nie nadąża.

mieszkaniec
1 rok temu

To pozostałość po powodzi z 22.05.1939

WaldemarRączka
1 rok temu

Bramy piekiel otwierają się na PO i LGBTP !!! Brawo ciągnie swoich do swoich !

Tom
1 rok temu

Pani Prezydent to niech podjedzie na piaski zobaczyć jakie tam są tłumy. Setki ludzi spaceruje a rowerzyści tłuką się z nimi na chodniku po przeciwległej stronie plaży. Czy tam nie można zrobić ścieżki rowerowej? Byłoby bezpieczniej i wygodniej zwłaszcza, że jest na to miejsce. Po tej samej stronie brakuje też kilku latarni. Parking od strony Limanowskiego jest za wąski. Proszę zobaczyć co się tam dzieje jak auta stoją po obu stronach. Nie idzie swobodnie manewrować nie mówiąc już o tym jak jadą rowerzyści, rolkarze i chodzą piesi. Tam jest bardzo niebezpiecznie. Ten parking powinien być kilka metrów szerszy. Niestety piaski zostały zapomniane od kilku lat przez miasto. Nie inwestuje tam się ani złotówki.

Beats
1 rok temu

Czyżby otwarły się bramy piekieł dla kleru

Atb
1 rok temu

Powinno wszystko zapaść się w cholerę i tak nie ma żadnej rozrywki w tym mieście.

26
0
Napisz co o tym sądziszx