OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Zmiana obostrzeń koronawirusowych

Minister Zdrowia Adam Niedzielski podczas konferencji prasowej w dniu 21 kwietnia 2021 r. poinformował o zmianie obostrzeń epidemicznych. Ma to związek ze spadkami w liczbie zakażeń. Dziś wyniosła ona poniżej 14 tys. przypadków.

Zmiana obostrzeń polega na ich regionalizacji. Województwo Wielkopolskie jest w grupie z większą liczbą zakażeń. U nas zostały utrzymane obowiązujące obostrzenia. Podobnie w województwach: śląskim, dolnośląskim, łódzkim i opolskim.

W innych 11 województwach nastąpi powrót nauki hybrydowej w klasach 1-3.

Tam też nastąpi otwarcie salonów urody, zakładów fryzjerskich i kosmetycznych od 26 kwietnia.

W przyszłym tygodniu zostanie przedstawionych więcej planów luzowania obostrzeń.

30 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Prawicowiec
25 dni temu

Tz Minister do statystyk zmarłych obok Szumowskiego i pozostałych jezdzcow apokalipsy odpowiedzą za swoje przestępstwa. Konfederacja ich rozliczy.

Realista
25 dni temu

Szczepienia są wybawieniem dla ZUSu. Schorowani, starzy nie przetrwają tego celowego experymentu e terminacji.

Realista
25 dni temu

Dr Mengele również szczepił więźniów w obozie. Efekt, lepiej nie mówić.

Lola
25 dni temu

Nie szczepie się! Żyje normalnie, pracuję i robię wszystko jak do tej pory. Lekarz prywatnie, zabiegi kosmetyczne robię sama, zakupy nie dostępne w galerii kupuję w necie , spotykam się normalnie z rodziną i ze znajomymi, i życie toczy się dalej. Mam głęboko w d….! Covida😛i Żyje!

Joker
26 dni temu

Jaja mnie swedzą jak czytam te komentarze.

Oko
26 dni temu

Jestem wzrokowcem, codziennie pokazują tych samych, których szprycują, ludzie się nie szczepią, a ci wciąż nawołują i zmieniają rejestrację grup wiekowych

Do???
26 dni temu

Twój bełkot to jest jeden z pierwszych objawów poszczepiennych dlatego ci wybaczam. Ps. A przed bieganiem po suficie załóż kask bo uderzysz się w główkę i się pogorszy.

***** ***
26 dni temu

No i brawo każdy z nas już wie na czym ten wirus polega . Sięgnijcie po statystyki od lat 90 , popatrzcie ile ludzi umierało . Teraz popatrzcie ile na ten okres jest ludzi starszych a mianowicie spójrzcie na przyrost naturalny w latach 1945 – 1960 ludzie umierają bo są starzy a że u nas nigdy służba zdrowia nie funkcjonowała mamy to co mamy w krajach zachodnich śmieszne Raczyska leczą u nas nie bo nie ma lekarstwa . Nie ktoś sobie przeliczył ile na tym zarobi i teraz jest efekt tego . Wielcy tego świata ogłupili naród śmieszna pandemią . Nigdy już na świecie nie będzie takiego przyrostu naturalnego jak w latach 1945 – 1960 . Dziękuje Pozdrawiam

do ??
26 dni temu

ODPAD to cię zrobił i spieprzył !

do ??
26 dni temu

bo mają wy**ne i robią swoje
a ty siedzisz w domu zaszczepiony w masce i w rękawiczkach i patrzysz na TVPIS i zazdrościsz tym odpadów że żyją normalnie hahahaa
frajerzyna

30
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x