Kilkudziesięciu policjantów szuka nastolatki (aktualizacja)

Do Janisławic w gminie Sośnie skierowano już kilkudziesięciu policjantów, ponieważ do lasu uciekła nastolatka. Wszystko rozpoczęło się od interwencji pracowników Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej.

Podczas wizyty doszło do awantury. Na miejsce wezwano policjantów. Wtedy agresor znieważył i naruszył nietykalność cielesną funkcjonariuszy. Z tego powodu zatrzymano mężczyznę i 15-letniego chłopca, który przebywał w środku.

Chwilę po tym do lasu uciekła około 17-letnia dziewczyna mieszkająca w tym domu. Policjanci próbują ją namierzyć.

Aktualizacja:
W środę późnym wieczorem przerwano poszukiwania z uwagi na zapadający zmrok i bardzo trudny, gęsty, podmokły las. Jak ustaliliśmy dziewczyna uczy się w przygodzickim szkole mundurowej, więc ma pewne pojęcie survivalu. Ponadto wychowywała się przy tym lesie.

Do akcji zaangażowano ponad 50 policjantów i w tym celu ogłoszono tzw. „Alarm dla jednostki”. Czy zaangażowanie policji wynikało z jednego ze zdjęć, na którym dziewczyna pozuje z myśliwską bronią?

CZYTAJ  Budują niewymiarowy basen

104 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Bo
1 rok temu

Zastanawia mnie jedno…Kto widział całe zajście?Bazujecie na faktach,czy plotkach ?Smutne jest to ,że bardzo łatwo oceniamy innych nie znając prawdy.Brawo ”ludzie”!

Ostatnio edytowany 1 rok temu by Bo
Erikt
1 rok temu

Nie uciekła z domu to po pierwsze, po drugie nie, że „znaleziona” bo nikt jej nie znalazł, a po trzecie nie rozpowiadajcie jakiś dziwnych plotek i w dodatku urwanych z kosmosu, najlepiej zachowajcie to dla siebie lub we własnym gronie, bo tyle wersji, a przecież nikogo z tych osób nawet tam nie było i trochę takie no… Że ludzie wierzą w to, co usłyszą.
Naprawdę już wystarczająco dużo mają, nie muszą wysłuchiwać jakiś bajek…

Anka
1 rok temu

Odpowiadam dziewczyna znaleziona

Jasiu
1 rok temu

Może ktoś w końcu zrobi porządek z tą Panią,bo naprawdę cały czas są problemy.. No, ale nasze prawo tak i tak powie, że ma rację haha. Śmieszne po prostu. A od P. P proszę się odpie.. Rniczyc bo ta dziewczyna długo nie mogła się po tym pozbierać..
A może ona też powinna mieć taki cios. Jak stare przysłowie mówi źli ludzie mają zawsze lepiej. No i Pani kurator to ta zła, a Pani P. Odmiana bardzo dobra dziewczyna..
Chcemy żeby za tą sytuację i wiele innych poniosła konsekwencje.

XYZ
1 rok temu

Policja w Sośni to listonosze nie policjanci. A tą panią z opieki na koroniówke a nie za nasze pieniądze podatników się panoszy!!!

Kaśka
1 rok temu

Do wujek. Bardzo cieszy nas informacja ,że u dziewczyny jest dobrze.No nareszcie ktoś się tym zajmie jak należy. Szacunek. Bo ile można. BRAWO

Kuba
1 rok temu

A to ja pobili czy cooo??
Postawcie się na miejscu tej dziewczyny. Równie dobrze to mógłby być pani kurator syn!!!!

Henioo
1 rok temu

Ludzie ogarnijcie się już proszę Was. Bo co prawda to prawda Pani H..a zrobiła to raz zrobi po raz kolejny. To tylko kwestia czasu. Bo pieniądze są ważne haha. Ale po co tutaj robocie rozgłos.. Tak sama z P. P… a szanuję ją bardzo i dajcie spokój. A co do dziewczyny to naprawdę tyle osób nagle zostało postawionych w poszukiwania, ale czekamy co będzie z obdukcja.. Czasami może mieć wirusa, bo policjant miał

Wujek
1 rok temu

Drodzy zainteresowani. Z dziewczyną wszystko Ok. Zrobiła obdukcje w związku z pobiciem przez pseudo policjantów. Mam pełnomocnika i zrobi porządek ze wszystkimi zaczynając od tej gwiazdy co wszczęła awanturę i naruszyła mir rodziny. Nasłała na rodzinę bojówkę w mundurach…

Luksusowa sunia z Jelitowa
1 rok temu

O co chodzi z tą kuratorką? Komu chłopa odbiła, jaką rodzine rozwaliła. Może robiła to w godzinach obowiązków służbowych. To jest niedopuszczalne czy przełożeni o tym wiedzą??? Takie osoby nie mogą pełnić takiej funkcji. To jest zawód zaufania publicznego. A ona za cudzych chłopów się bierze…powiadomić ministra sprawiedliwości.

104
0
Napisz co o tym sądziszx