Kilkudziesięciu policjantów szuka nastolatki (aktualizacja)

Udostępnij
Tweet

Do Janisławic w gminie Sośnie skierowano już kilkudziesięciu policjantów, ponieważ do lasu uciekła nastolatka. Wszystko rozpoczęło się od interwencji pracowników Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej.

Podczas wizyty doszło do awantury. Na miejsce wezwano policjantów. Wtedy agresor znieważył i naruszył nietykalność cielesną funkcjonariuszy. Z tego powodu zatrzymano mężczyznę i 15-letniego chłopca, który przebywał w środku.

Chwilę po tym do lasu uciekła około 17-letnia dziewczyna mieszkająca w tym domu. Policjanci próbują ją namierzyć.

Aktualizacja:
W środę późnym wieczorem przerwano poszukiwania z uwagi na zapadający zmrok i bardzo trudny, gęsty, podmokły las. Jak ustaliliśmy dziewczyna uczy się w przygodzickim szkole mundurowej, więc ma pewne pojęcie survivalu. Ponadto wychowywała się przy tym lesie.

Do akcji zaangażowano ponad 50 policjantów i w tym celu ogłoszono tzw. „Alarm dla jednostki”. Czy zaangażowanie policji wynikało z jednego ze zdjęć, na którym dziewczyna pozuje z myśliwską bronią?

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  Młody ostrowianin zachorował na raka
Subskrybuj
Powiadom o
104 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Bo
3 lat temu

Zastanawia mnie jedno…Kto widział całe zajście?Bazujecie na faktach,czy plotkach ?Smutne jest to ,że bardzo łatwo oceniamy innych nie znając prawdy.Brawo ”ludzie”!

Ostatnio edytowany 3 lat temu by Bo
Erikt
3 lat temu

Nie uciekła z domu to po pierwsze, po drugie nie, że „znaleziona” bo nikt jej nie znalazł, a po trzecie nie rozpowiadajcie jakiś dziwnych plotek i w dodatku urwanych z kosmosu, najlepiej zachowajcie to dla siebie lub we własnym gronie, bo tyle wersji, a przecież nikogo z tych osób nawet tam nie było i trochę takie no… Że ludzie wierzą w to, co usłyszą.
Naprawdę już wystarczająco dużo mają, nie muszą wysłuchiwać jakiś bajek…

Anka
3 lat temu

Odpowiadam dziewczyna znaleziona

Jasiu
3 lat temu

Może ktoś w końcu zrobi porządek z tą Panią,bo naprawdę cały czas są problemy.. No, ale nasze prawo tak i tak powie, że ma rację haha. Śmieszne po prostu. A od P. P proszę się odpie.. Rniczyc bo ta dziewczyna długo nie mogła się po tym pozbierać..
A może ona też powinna mieć taki cios. Jak stare przysłowie mówi źli ludzie mają zawsze lepiej. No i Pani kurator to ta zła, a Pani P. Odmiana bardzo dobra dziewczyna..
Chcemy żeby za tą sytuację i wiele innych poniosła konsekwencje.

104
0
Napisz co o tym sądziszx