OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Pochowano proboszcza Krzysztofa Nojmana. Wyjątkowe przemówienie prezydent

W poniedziałek o godzinie 12 rozpoczęła się uroczystość pogrzebowa podczas której pochowano proboszcza konkatedry Krzysztofa Nojmana. Wzięli w niej udział ksiądz biskup, proboszczowie z innych parafii, delegacje, a także władze samorządowe. Ciało pochowano na cmentarzu przy ulicy Limanowskiego.

Podczas uroczystości w pamięć zapadło wystąpienie prezydent Ostrowa Wielkopolskiego Beaty Klimek, którego fragment można obejrzeć poniżej.

Cała Msza dostępna w poniższym okienku (trzeba przewinąć na 1:33:00)

POLECANE NEWSY
25 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Ostrowianin
7 miesięcy temu

Przed Konkaterdą podczas uroczystości krzesło przy krześle, tłum, ludzie w grupach, po co dystans? Przecież razem raźniej…

NO RESPECT
7 miesięcy temu

Cała uroczystość, jak i Proboszczowie ostrowskiej Konkatedry nie uniknęli recenzji najsławniejszego poznańskiego księdza. Do poduszki:

https://www.youtube.com/watch?v=jpbNtg5GKV8

Mi najbardziej podobał się fragment o białej limuzynie, chrzczeniu psów i posoborowym obrzydliwstwie. Jak się okazuje, wojownik trydencki chyba pochodzi z Ostrowa.

K.T.
7 miesięcy temu

Aktorem też trzeba umieć być.

Ciepłownik
7 miesięcy temu

Dziadostwo i hipokryzja. Jak zawsze, gdy można coś pod publiczkę zrobić.

Maja
7 miesięcy temu

komunistka Klimek i jej krokodyle łzy

NO RESPECT
7 miesięcy temu

Ceniłem księdza. Duża strata. Natomiast te informacje warto byłoby przesłać do Radia Maryja, bo oni tam przedstawiali „ekspertów” twierdzących, że konsekrowane ręce wirusa nie przenoszą.

Do Gosi
7 miesięcy temu

Hipokryzja Klimek i Rajskiego,czytelna i oczywista ! Komentarze poniżej na ten temat,trafne. To raczej Ty nawróć swój umysł na logiczne myślenie !

Last edited 7 miesięcy temu by Do Gosi
kier
7 miesięcy temu

No to teraz który z Tych ks., z ławek przed ołtarzem ( ściśnięci jak śledzie) i z maskami na brodzie lub bez np też przy ołtarzu …… zachoruje ?

Czy to czasem nie jest grzech , narażanie bliźniego na ciężką chorobę i łamanie przepisów ?

Czy Wszyscy w Farze – od ołtarza do drzwi zapomnieli z jakiego powodu ta Msza ?
Na Boga…. ks. proboszcz Krzysztof Nojman …. nie zmarł …na wyrostek robaczkowy !!!!!

Hipokryci PRL
7 miesięcy temu

Jak by nadal był PZPR,to by się nie nawrócili,aby utrzymać koryto.Teraz Kościół ma duży wpływ na władzę i klerykalny PiS także,więc nagle przytulają się do Kościoła,aby utrzymać się aktualnie przy władzy i omamić wyborców w przyszłych wyborach. Ciekawe,kto to kupi ?

Gosia
7 miesięcy temu

Jak to fajnie drugiemu wypominac. Kazdy moze się nawrócić. Tu nie miejsce i czas. Tutaj żegnamy ks. Krzysztofa dziękując Mu za wszystko co dla nas zrobił. Zwłaszcza za utworzenie parafi MBF. Oby rosła w siłę i wiernych…. Ks. Krzysztofie módl się za Nas, My za Ciebie byśmy byli razem w Niebie.

25
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x