Zawodowy kierowca popełnił fatalny błąd

Udostępnij
Tweet

Zawodowy kierowca samochodu ciężarowego jechał do dużej firmy w Biskupicach Ołobocznych. Z nieznanego powodu wybrał lokalną drogę przez Kęszyce. Tam na jego drodze pojawił się wąski zakręt w prawo.

Kierowca zaryzykował i spowodował utknięcie pojazdu na poboczu. Policjanci ukarali go mandatem karnym. Najdroższa później okazała się usługa wyciągania auta i to nie przez ciągnik rolniczy, który nie poradził sobie.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  Kto winien: BMW czy C*ganka?
Subskrybuj
Powiadom o

15 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
OSW
3 lat temu

Ktoś wspomniał o firmie AWEX z Kościuszkowa tak to prawda – ta firma ma tragiczne oznakowanie dojazdu, nigdzie wcześniej nie ma znaków informujących o tej firmie, a nawigacje, nawet te profesjonalne na samochody ciężarowe prowadzą drogami polnymi i leśnymi bo ta firma dookoła obstawiona jest znakami tonażowymi 12 T bez tabliczki z wyjątkami dla tej właśnie firmy.

Pompa
3 lat temu

A czy droga była posypana?!?!

Pan z lasów puszczy
3 lat temu

Po pierwsze to tam jest tak wąsko ze ledwo dwa auta przejeżdżają na logike kazdego kierowcy tym bardziej tych ZAWODOWYCH powinna juz zapalic sie lampka czerwona . Po drugie trzeba wkońcu Pana wójta ogarnąc by zrobił to co trzeba znak slepa uliczka tak jak jest w bibijankach i jakos tiry sie nie pchaja do lasu…

Fff
3 lat temu

To ma szczescie w nieszczesciu by pojechal dalej to by cała plandeke podarl o porysowaniu auta juz nie wspomne

Sioferrrr
3 lat temu

Edi zastanów się co piszesz i oczerniasz . Jeździłem dużymi i nawet bardzo dużymi bym powiedział ale dziś zastanawia mnie jedno kto takim idiotą daje auto ciężarowe ? Najsampierw to tych durnych szefów firm transportowych bym zjechał bo osły zatrudniają małolatów lub cudzoziemców i myślą że wszystko Ok . Następnie co po niektórym to brakuje wyobraźni a nawet zapominają czym tak naprawdę jadą . Ja osobiście uważam że dziś w ciężarowych zasiada bynajmniej 70% debili , tak panowie debili bo za nim wykonasz manewr zastanów się dwa razy czy komuś nie zrobisz krzywdy lub pozbawisz życia a sam przeżyjesz . Pozdrawiam

15
0
Napisz co o tym sądziszx