OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Uciekał przed policją, tłumaczy co się stało (aktualizacja)

Pan Sławomir, znany z opublikowania filmiku, na którym uciekał przed goniącym go policjantami, wyszedł już na wolność. Jak powiedział w kolejnym nagraniu, został zatrzymany, ponieważ interweniował przeciwko „atakowi” młodych policjantów, którzy rozliczali przechodnia nie mającego „kagańca” (maseczki – przyp. red.)

– Traktowali mnie na komendzie jak psa. Byłem poniżany. Chcieli mnie sprowokować. Mam kolejny nadzór policyjny, ale to są normalne działania służb. Zabrali mi telefon komórkowy, z którego robiłem transmisję na „KR-tv”.

Po chwili zapowiedział, że w sobotę będzie protestować pod komendą wojewódzką w Łodzi. Uważa, że żyje w państwie terroru policyjnego. Mówił też o, jego zdaniem, śmiercionośnej technologii 5G.

Zapewniał, że przed pościgiem po prostu pomagał innej osobie, bo uczy swoich odbiorców by sobie pomagali. Jeśli będzie ich dostatecznie dużo, to będą mieć moc sprawczą.

Mężczyzna usłyszał zarzuty popełnienia przestępstw: znieważenie funkcjonariuszy, niezatrzymanie się pomimo sygnałów świetlno-dźwiękowych. Policjanci zarzucili także brak założonej maseczki, jazda w niezapiętych pasach bezpieczeństwa oraz korzystanie z telefonu komórkowego w trakcie jazdy.

Uciekał przed policją transmitując pościg (wideo)

POLECANE NEWSY
47 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
WolnyObywatel
7 miesięcy temu

„prowokacyjnych słów” przestańcie wpierda*ać jakieś spiskowe teorię i robić z ludzi debili…, Facet skomentował zajście jakie zaobserwował i wypowiedział się swoim zdaniem na ten temat. Za to nie uwzglednicie tego że psiarz siłą obezwładnił go i wyrywał mu telefon, przemoc funkcjonariusza bezprawia użyta wobec obywatela, brawo! Jesteście jak popisowskie media nic więcej

rka
7 miesięcy temu

cosiek kocham cie

feniks
7 miesięcy temu

J***ć PiS i psy

Jan
7 miesięcy temu

Pozdro dla wszystkich kumatych

Rty
7 miesięcy temu

Czyli kolejny kretyn antyszczepionkowiec, foliarz i do trgo bandyta i kłamca.

Kazik
7 miesięcy temu

Idiotów w tym kraju pod dostatkiem🙈

Skirtam
7 miesięcy temu

Wspaniała narracja i jeszcze cudowniejsze komentarze.. polaryzacja pełną gębą. Wszyscy bierzemy w tym udział, czy się komuś to podoba czy raczej niekoniecznie. Co niektórych albo i zdecydowaną większość pewność może zgubić. Najlepsze, że nie wiesz po której stronie Jesteś..

Adi
7 miesięcy temu

i bardzo dobrze zrobił. przez te zasrane maski ludzie mają prawo wpaść w gniew i swoje odwalić. nakłanianie ludzi do noszenia kagańców nadal po dzis dzień jest niezgodne z prawem!!! Szkoda że ich nie rozjechał na marmoladę. czekam na taki artykuł z ustęsknieniem. A co do szkodliwości 5g ma absolutną racje. Z ludzi zrobiono durniów że jest nieszkodliwe a tymczasem w Holandii zakazano w publicznych miejscach 5g ze wzgl. na szkodliwosć NIE BEZ POWODU! doprowadza 5g do raka krwii (w wierzowcach ludzie mają wysoką umieralnosć na raka, białaczkę, wina anten na najwyższym piętrze swoje robi ) doprowadza do niepłodności, a jak juz sie rodzą dzieci to od razu chore na sto dwa, z autyzmem czesto. To wina technologii ludzi. Koncerny wmówią i zrobią wszystko by swoje wydoić z ludzi hajsy a mediom powiedzą że wszystko ok, wszystko gra, a naprawdę doprowadza to cżłowieka do chorób problemów itd itp. To samo z maskami, morgellony w maskach!!! robale!!!

Dociekliwy.
7 miesięcy temu

Jest chłodno, a wirus wg słów pewnego Mateusza przeżywa powyzej 26 stopniC, co miało mieć tragiczne skutki w lecie więc dlaczego nie wyginął w zimie i teraz? Przeżył w maskach ? Zastrzyki z placebo i dwóch różnych dawek mają wprowadzić wrażenie nieszkodliwości szczepień.Kagańce mają izolować i pogarszać kondycję.

47
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x