OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Uciekał przed policją transmitując pościg (wideo)

Mieszkaniec Antonina przyjechał do Ostrowa na stację gazu przy ulicy Wrocławskiej. Włączył transmisję w ramach portalu Facebook i zaczął krzyczeć do policjantów prowokacyjne słowa. Po chwili przed nimi uciekał samochodem renault.

Akcja zaczęła się przy stacji gazu. Pan Sławomir jest znany z publikacji ostrych treści w kontekście ogłoszonej pandemii i obostrzeń z tym związanych. We wcześniejszych publikacjach nawoływał do stworzenia ruchu oporu i walki o wolność.

– Dlaczego zastraszacie ludzi. Jak Wam nie wstyd? Jak ty się zachowujesz? Przysięgałeś służyć narodowi. Bandziory jedne. Czy to jest twój obowiązek biegać i łapać ludzi bez kagańców? Czy to jest normalne? Gdzie ty żyjesz człowieku? – krzyczał autor transmisji pan Sławomir.

W tym momencie policjanci z Ostrowa ruszyli radiowozem i wjechali z ulicy na stację gazu. Pan Sławomir wsiadł do auta. Kiedy policjant podszedł do jego samochodu, słychać że pan Sławomir nie chce wykonać polecenia. Po chwili odjeżdża ze stacji.

Funkcjonariusze wydają się zaskoczeni obrotem sprawy, bo to miał być kolejny mandat za brak maseczki. Tymczasem przyszło im wziąć udział w pościgu.

Pan Sławomir objechał okoliczne uliczki pokazując w transmisji goniący go radiowóz. W pewnym momencie na jego twarzy pojawił się uśmiech.

Ostatecznie wrócił na stację gazu. Policjant nakazał mu opuścić samochód, co pan Sławomir natychmiast wykonał. Policjant poinformował go, że po sygnałach swietlno-dźwiękowych powinien się zatrzymać. Trzeba przyznać, że w pierwszym momencie funkcjonariusz był dość opanowany. Zanim transmisja została przerwana, nakazał Panu Sławomirowi odłożyć telefon i wsiąść do radiowozu.

Z tego co wiadomo pan Sławomir został zatrzymany na komendzie.

Mężczyzna już wyszedł z komendy i opowiedział o szczegółach zdarzenia:

Uciekał przed policją, tłumaczy co się stało (aktualizacja)

POLECANE NEWSY
133 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Mruk
7 miesięcy temu

Do czubkow tego wariata i tyle żeby żadnej policji ani innym służbom dupy nie zwracał

Ki
7 miesięcy temu

Niech dziękuję Bogu że tu nie USA bo tam za nie właściwe ruchy w obecności policji i nie stosowanie sie do polecen dostaje się kulkę od policji i nik nie ma ptetensji zasady znane od pokoleń

Antycovid
7 miesięcy temu

a kaczka nie marnuje zasobów dzbanie ?

Obywatel K
7 miesięcy temu

Typowe pierw cwaniak a później sra pod siebie! Dzban i tyle!

Jerzy
7 miesięcy temu

Pan Sławek miał prawo się wystraszyć. Nie brak w szeregach Policji bandytów. Ostatnio nawet jeden policjant jest oskarżony o zabójstwo zatrzymanego i porzucenie zwłok w lesie.

k z s
7 miesięcy temu

patostreamer, idiota marnujący zasoby państwowe i dokonujący przestępstwa znieważenia funkcjonariusza publicznego, trzymam kciuki by został ukarany przez sąd zarówno za brak maseczki jak i za znieważenie policjantów oraz ucieczkę przed kontrolą, choć z tego ostatniego się pewnie gdyby nie nagranie mógłby wykręcić..

jAŚKO
7 miesięcy temu

Brawo. W państwie bezprawia i „świętych krów” trzeba walczyć z systemem bo inaczej… INACZEJ ZAŁOŻĄ WAM NARYJNIKI I WMÓWIĄ, ZE TO DLA WASZEGO DOBRA!

gacus
7 miesięcy temu

Lpg tylko to do kuchenek. Chcecie mieć tanio śmiecie to chodźcie na piechote

Gal anonim
7 miesięcy temu

Tylko degeneraci i społeczna patologia popiera ludzi pokroju „bohatera” Sławomira. Żałosne budowanie własnego ego.

anonimowo
7 miesięcy temu

jaki to pan sławomir. zwykły ciec i pener

133
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x