OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Zatrzymał młodą oszustkę. Kilka miesięcy unikała odsiadki

Dzielnicowy z Posterunku Policji w Ostrowie Wielkopolskim st. sierż. Szymon Szczepaniak, będąc poza służbą zatrzymał kobietę, która ukrywała się przed wymiarem sprawiedliwości. 29- latka poszukiwana była do odbycia kary pozbawienia wolności na podstawie nakazu wydanego przez Sąd Rejonowy w Ostrowie Wielkopolskim i Sąd Rejonowy w Lublinie. Kobieta już trafiła za więzienne kraty.

St. sierż. Szymon Szczepaniak w dniu wolnym od służby zatrzymał 29-latkę poszukiwaną za liczne oszustwa. Dzielnicowy na jednej z ulic miasta zauważył kobietę. Funkcjonariusz wiedząc, że jest ona poszukiwana powiadomił o swoich ustaleniach kolegów będących w służbie. W oczekiwaniu na przyjazd patrolu Policji zatrzymał 29- latkę.

Zatrzymana to mieszkanka powiatu ostrowskiego. Przed wymiarem sprawiedliwości ukrywała się przez kilka miesięcy. Była poszukiwana na podstawie nakazu wydanego przez Sąd Rejonowy w Ostrowie Wielkopolskim i Sąd Rejonowy w Lublinie. Kobieta została doprowadzona do policyjnego aresztu, a stamtąd trafiła za więzienne kraty.

Ponadto, 29-latkę poszukiwało też kilka Prokuratur, które zleciły policjantom ustalenie miejsca pobytu kobiety.

16 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Odpowiedź
28 dni temu

Do „Kolejny”
Tożto złodziejka jest z tego co mnie słuch doszedł.

Kolejny
1 miesiąc temu

Co to za gruba ryba z tej pani, czym sobie zasłużyła na areszt?

parówa
1 miesiąc temu

Brawa dla Policji, ale praca raczej nadaremna bo nadzwyczajna kasta i “niezawisłe” sądy i tak ją pewnie wypuszczą i dalej będzie się ukrywać, wystarczy tylko, że powie ***** *** i ją wypuszczą albo, że jest z upośledzonej opozycji.

debil
1 miesiąc temu

do Karola. spójrz na Obajtka tak się zarabia za rządów Pisiorów. Np chata warta prawie 5 bańiek a oni wyceniają na 250tysi a i miliomowe rabaty na mieszkania

Karol
1 miesiąc temu

Do Dyzma: taa każdy bohater “opozycji” kitra 4 bańki w skrytka h w kuchni hehe. Taki burzuj jechał na Ukrainę uczciwie pracować za 1800pln. No Samarytanin. Jedyne co w takiej sytuacji jest zjebane to sąd.

sądowa
1 miesiąc temu

wydawać by się mogło że to ta czarna patusiara z sądowej

win
1 miesiąc temu

Być notowanym za czasów rządu PiS to powód do dumy!

Zdzisław Dyrman
1 miesiąc temu

Do @Dyzma – zmień czopki, bo srogo ci mózg zryło.

@Dyzma
1 miesiąc temu

Co się dziwisz. Najbliższe otoczenie pasożyta społecznego Jarosława Kaczyńskiego vel TW Balbina to ludzie z aparatu siłowo – śledczego PRLowskiej władzy.
 Faszyści trzymali Nowaka w więzieniu prawie rok bez postawienia zarzutów. To nawet nie Rosja czy Białoruś, to już trąci Koreą Północną. Faszyści przestraszyli się. I dobrze. Sławomir Nowak ma nadal 17 zarzutów, jest nadal tylko podejrzany o popełnienie 11 czynów korupcyjnych. Sąd Okręgowy (jeszcze „niezeświniony”)w Warszawie odrzucił tylko wniosek prokuratora o przedłużenie jego aresztu. Zostanie objęty policyjnym dozorem i zakazem opuszczania kraju. Pozdrawiam czytelnik2

broooow
1 miesiąc temu

ręka sprawiedliwości ją dopadła w końcu

16
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x