Kolejny wypadek Odolanowska – Długa. Renault i Audi

Udostępnij
Tweet

Ostrów Wielkopolski, Przed godziną 17 doszło do kolejnego wypadku na skrzyżowaniu ulic Długiej i Odolanowskiej w Ostrowie Wielkopolskim. Kobieta z renault doznała urazu nogi, a młody mężczyzna z Audi urazu dłoni.

Kierująca renault clio skręcała w lewo w ulicę Długą, w kierunku urzędu skarbowego. Z przeciwka od strony komendy policji jechało audi. Jego widok zasłonił inny samochód skręcający w lewo w kierunku ulicy Zębcowskiej.

Po zderzeniu mężczyzna szybko wyszedł, auta, a kobieta pozostała w nim do czasu przyjazdu straży pożarnej.

Właściciel biura oferującego ubezpieczenia, które dzień wcześniej zostało uszkodzone poinformował, że funkcjonuje już normalnie.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Wypadła z drogi. To nie jej wina?
Subskrybuj
Powiadom o

26 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Fazi
2 lat temu

Nie osądzajmy nikogo bo wypadek każdemu może się stać wystarczy nogę z gazu i mniej pospiechu jak stoisz trochę dłużej na skrzyzowaniu to idioci z tyłu zaraz trabią

Kuki
2 lat temu

Do Marekk. Następny analfabeta nie umie czytać. Pewnie do szkoły specjalnej chodziles?

tylko wiadukt
2 lat temu

światła nie działają to się tłuką , światła działają też się co chwilę tłuką , na rondach też się tłuką , proponuję zbudować tam wiadukt na pewno będzie bezpieczniej , niestety ale na głupotę ludzką za kierownicą nawet najlepsze światła i rondo nie pomoże jak ktoś zajmuje się wszystkim innym tylko nie jazdą , problem jest też w tym że ludzie nie myślą za kierownicą ,

O S W
2 lat temu

Nie widzę – nie jadę ! ! ! Prosta zasada.
Nie ma żadnego, głupiego tłumaczenia, że ktoś lub coś zasłoniło, kurczę ludzie ogarnijcie się, z pozoru prosta krzyżówka, wystarczy chwilę zaczekać, upewnić się czy nic nie jedzie, nie przemawia do mnie taka jazda na przysłowiową „pałę” . . .
Sam święty za kierownicą nie jestem, ale do ch….y nie mam widoczności to stoję i czekam, aż ta widoczność będzie żeby nikomu nie wymusić, ani nie zajechać drogi, ale nie jadę na pałę i jakoś to będzie, ogarnijcie się ;/

Staruch
2 lat temu

Skutek uboczny po przyjęciu szczepionki przeciw covid 19.

Marekk
2 lat temu

Wszystko przez PKR. Audi PKR dzień prędzej Vivaro PKR 😂😂

Paweł
2 lat temu

Rondo – wypadki/kolizję, skrzyżowania z sygnalizacją – wypadki, skrzyżowania z wyłączoną sygnalizacją (Kordeckiego /Traugutta) – wypadki. Może czas przesiąść się na rowery proszę Państwa? Miłego i bezwypadkowego dnia 😃😃😃

Rondo to ja.
2 lat temu

Po co tam rondo? Przecież są światła. Dodatkowe koszty są niepotrzebne. Tylko trzeba się dostosować do kodeksu ruchu drogowego. Boże nie wyjeżdżajcie poza Ostrów. Cała Polska będzie się śmiać z takich kierowców. I to nie ważne czy to pot pkr pka slu czy wiele innych. Uczcie się jazdy i kodeksu ruchu drogowego.

Max
2 lat temu

Gdzie wy tam rondo chcecie zrobić…. ?! Nauczcie się jeździć a nie głupoty wypisujecie…… Jeżdżę tam codziennie więc mogę coś na ten temat powiedzieć….

Donald
2 lat temu

Niby jak mógł zasłonić widok jak skręcał w lewo z przeciwka ze swojego pasa???? To musiał być przeogromny TIR z naczepą:)

26
0
Napisz co o tym sądziszx