Kolejny wypadek Odolanowska – Długa. Renault i Audi

Ostrów Wielkopolski, Przed godziną 17 doszło do kolejnego wypadku na skrzyżowaniu ulic Długiej i Odolanowskiej w Ostrowie Wielkopolskim. Kobieta z renault doznała urazu nogi, a młody mężczyzna z Audi urazu dłoni.

Kierująca renault clio skręcała w lewo w ulicę Długą, w kierunku urzędu skarbowego. Z przeciwka od strony komendy policji jechało audi. Jego widok zasłonił inny samochód skręcający w lewo w kierunku ulicy Zębcowskiej.

Po zderzeniu mężczyzna szybko wyszedł, auta, a kobieta pozostała w nim do czasu przyjazdu straży pożarnej.

Właściciel biura oferującego ubezpieczenia, które dzień wcześniej zostało uszkodzone poinformował, że funkcjonuje już normalnie.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Pieniądze były zakopane w lesie
Subskrybuj
Powiadom o

26 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
kkk
3 lat temu

Jak PKR to radzę uważać. Nie wiem gdzie oni uczą się jeździć, ale normalnego jeszcze nie spotkałem!!!!

anes
3 lat temu

tam powinni zrobic rondo

Sioferrrr
3 lat temu

He he he Marekk 😀 Tak jak mówisz PKR i wszystko jasne a zaciszem nie zdziwił bym się jak jutro znów kolizja ale POT . Naprawdę jak widzicie te rejestracje to uważajcie 😀😀😀

OSW
3 lat temu

Niestety, ale u Nas głównym problemem nadal pozostaje szkolenie przyszłych kierowców do poruszania się w prawdziwym ruchu drogowym, zamiast kłaść szczególny nacisk na szkoleniu na bardzo trudne manewry w tym między innymi włączanie się do ruchu na autostradach i drogach ekspresowych, czyli umiejętne korzystanie z pasa rozbiegowego, czy właśnie umiejętność ustępowania pierwszeństwa to nie, u Nas najważniejsze jest żeby nie przekroczyć prędkości 51 km/h na 50 i żeby nie najechać na linię przy parkowaniu i cofaniu, śmiech na sali te całe szkolenia i egzaminy, a później mamy to co mamy na drogach bo ludzie są zupełnie nie przygotowani mimo, że mają prawo jazdy do poruszania się w realnych warunkach drogowych.
Nauka jazdy L dodatkowo tamują i utrudniają ruch jeżdżąc na Kalisz i z powrotem 50 – 70 km/h, to jest w ogóle jeden, wielki śmiech co się dzieje na DK 25 z tymi eLkami.
Później jedzie taka miernota, niby pełno prawny „kierowca” bo zdał super – hiper trudny egzamin bo nie najechał na żadną linię przy cofaniu czy tam parkowaniu, wyjeżdża na autostradę albo S i nie wie jak się w ogóle zachować np. wjeżdża od razu z pasa rozbiegowego prędkościami rzędu 40 km/h wśród pojazdy poruszające się nie rzadko 140 km/h albo i więcej i dochodzi do niebezpiecznych sytuacji, jeszcze więcej by wymieniać, ale szkoda słów na to co się dzieje na tych niby szkoleniach i ogólnie nauce „jazdy”.

do OSW
3 lat temu

do OSW – masz gosciu racje . nie widze, nie jadę . a u nas jak ucza w szkołach OSK,tak mamy na drodze . Kasa, głupi test, jazda -nauka po wiejskich drogach ew. wokół ratusza w kaliszu i mamy efekty . Debil uczył ale kasował i debil za kierownicą .

Zdziś
3 lat temu

Znawcy od „po co rondo przecież na bankowym też są wypadki”, durniejszych komentarzy dawno nie, czytałem. To może wiadukty porobimy co? Główną zaletą (poza spowolnieniem ruchu) jest udrożnienie przejazdu. Widział ktoś korki kilkusetmetrowe na rondach w Ostrowie? A na tym skrzyżowaniu jest ruch jak skur#esyn w szczycie bo caryca puściła tam ciężarówki i zapomiała o remoncie wiaduktu na wrocławskiej. No i mamy co mamy

26
0
Napisz co o tym sądziszx