OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Zmarła kilka dni po szczepionce

Około 75-letnia podopieczna Domu Pomocy Społecznej w Psarach (powiat ostrowski) zmarła po otrzymaniu pierwszej dawki szczepionki przeciwko COVID-19. Od dnia podania dawki do śmierci minęło 7 dni. Zdaniem medyków, jest to zbyt długi czas by powiązać śmierć ze szczepionką.

Kobieta otrzymała pierwszą dawkę szczepionki dwa tygodnie temu. Tydzień później już nie żyła. Jej śmierć łączy się z poważnym stanem zdrowia, który jednocześnie nie był przeciwwskazaniem do podania szczepionki. Zwolennicy szczepień tłumaczą, że mniejszym złem jest podanie szczepionki, bo gdyby pacjent zachorował na COVID-19 bez jej podania to pacjent niemal na pewno by zmarł.

Inną ciekawostką jest fakt, że inna z podopiecznych DPS w Psarach trafiła do szpitala z powodu pogorszenia się stanu zdrowia. Dopiero trzeci test na obecność koronawirusa SARS-CoV-2 okazał się pozytywny, przez co kobieta przebywa teraz na oddziale zakaźnym.

24 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Zoja
10 dni temu

S.S. cytuję “jak trzeba być tępym i pustym” aby wierzyć w dobrodziejstwo szczepionek, które od lat podawane naszym dzieciom, a kwalifikowane są jako IV faza badań klinicznych? Jak trzeba być tępym i pustym aby godzić sie na szczepienia własnych dzieci nie analizując składu oraz możliwych powikłań podanych przez producenta szczepionki?
Jak trzeba być tępym i pustym aby ustawiać sie w kolejkę po szczepionkę która jest “nowym tworem” rujnującym zdrowie/życie w dobie fałszywej pandemii? Skoro powikłania występują u większości kadry nauczycielskiej w ciągu doby czy dwóch (tak ze nie są w stanie przyjść do pracy ), to co będzie za rok,dwa, 10 lat? Budzimy się… Myślenie nie boli. Czas zawalczyć o zdrowie własne i rodziny. Nie dajmy sie propagandzie…

Last edited 10 dni temu by Zoja
Do prawicowiec
10 dni temu

Prawicowiec…tego nie zrobił Rząd tylko nowy swiatowy rząd. Masoneria żydowska w ktorej rekach jest WHO,ONZ fabryki szczepionek.Nawet nie masz pojęcia czego początkiem jest tzw akcja pod kryptonimem Covid

Trzeźwo myślący
10 dni temu

No dalej biegnijcie się zaszczepić, nawet wam własną szczepionke oddam. Tylko żebyście za chwilę nie płakał, że umieracie, bo was nie będę ratował.

Do S. S.
10 dni temu

Może nie trzeba być tepym i pustym, wystarczy być trzeźwo myślącym i wyciągającym wnioski. A jakie to już nie chce mi się n-ty raz powtarzać, kumaci wiedzą o co chodzi. I kumatych pozdrawiam.

Prawicowiec
10 dni temu

Jeżeli ktoś nie rozumie, że każda szczepionka musi przejść kilkuletnią weryfikację w celu podania jej szczepionym. Oznacza to, że jest bezmózgowcem. To co zrobił przestępczy RZĄD to nic innego jak bezpłatne testy na ludności jako królików doświadczalnych. Nic dodać nic ująć.

Nie przedstawiaj się*
10 dni temu

To jest czysty przypadek

Jan
10 dni temu

Jak umierają ludzie na byle jaką chorobę to w akcie zgonu zapisuje się przyczynę ” COVID”. Jak umiera po szczepionce człowiek to zawsze w wyniku splotu innych okoliczności.

S. S.
11 dni temu

Mam jedno pytanie. Jak trzeba być tępym i pustym by pisać źle o szczepionkach?

koronaświrus
11 dni temu

A jak ktoś umrze na cokolwiek i ma świrusa to piszą że umarł przez świrusa

Brzęczyszczykiewicz
11 dni temu

Czyli można śmiało powiedzieć że w szpitalu pracują mordercy a szczepionki to narzędzia zbrodni. I te puste karetki jeżdżące bez celu w środku nocy, nie raz widziałem.Cicha 3 wojna światowa. Teraz tylko modlitwa nam pozostaje.

24
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x