Zmarła kilka dni po szczepionce

Około 75-letnia podopieczna Domu Pomocy Społecznej w Psarach (powiat ostrowski) zmarła po otrzymaniu pierwszej dawki szczepionki przeciwko COVID-19. Od dnia podania dawki do śmierci minęło 7 dni. Zdaniem medyków, jest to zbyt długi czas by powiązać śmierć ze szczepionką.

Kobieta otrzymała pierwszą dawkę szczepionki dwa tygodnie temu. Tydzień później już nie żyła. Jej śmierć łączy się z poważnym stanem zdrowia, który jednocześnie nie był przeciwwskazaniem do podania szczepionki. Zwolennicy szczepień tłumaczą, że mniejszym złem jest podanie szczepionki, bo gdyby pacjent zachorował na COVID-19 bez jej podania to pacjent niemal na pewno by zmarł.

Inną ciekawostką jest fakt, że inna z podopiecznych DPS w Psarach trafiła do szpitala z powodu pogorszenia się stanu zdrowia. Dopiero trzeci test na obecność koronawirusa SARS-CoV-2 okazał się pozytywny, przez co kobieta przebywa teraz na oddziale zakaźnym.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Tajemnicza śmierć 37-latki
Subskrybuj
Powiadom o

24 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Zoja
3 lat temu

S.S. cytuję „jak trzeba być tępym i pustym” aby wierzyć w dobrodziejstwo szczepionek, które od lat podawane naszym dzieciom, a kwalifikowane są jako IV faza badań klinicznych? Jak trzeba być tępym i pustym aby godzić sie na szczepienia własnych dzieci nie analizując składu oraz możliwych powikłań podanych przez producenta szczepionki?
Jak trzeba być tępym i pustym aby ustawiać sie w kolejkę po szczepionkę która jest „nowym tworem” rujnującym zdrowie/życie w dobie fałszywej pandemii? Skoro powikłania występują u większości kadry nauczycielskiej w ciągu doby czy dwóch (tak ze nie są w stanie przyjść do pracy ), to co będzie za rok,dwa, 10 lat? Budzimy się… Myślenie nie boli. Czas zawalczyć o zdrowie własne i rodziny. Nie dajmy sie propagandzie…

Ostatnio edytowany 3 lat temu by Zoja
Do prawicowiec
3 lat temu

Prawicowiec…tego nie zrobił Rząd tylko nowy swiatowy rząd. Masoneria żydowska w ktorej rekach jest WHO,ONZ fabryki szczepionek.Nawet nie masz pojęcia czego początkiem jest tzw akcja pod kryptonimem Covid

Trzeźwo myślący
3 lat temu

No dalej biegnijcie się zaszczepić, nawet wam własną szczepionke oddam. Tylko żebyście za chwilę nie płakał, że umieracie, bo was nie będę ratował.

Do S. S.
3 lat temu

Może nie trzeba być tepym i pustym, wystarczy być trzeźwo myślącym i wyciągającym wnioski. A jakie to już nie chce mi się n-ty raz powtarzać, kumaci wiedzą o co chodzi. I kumatych pozdrawiam.

24
0
Napisz co o tym sądziszx