OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Ewa Matecka zdradziła politycznie Beatę Klimek?

Ewa Matecka (64 l.) właśnie oficjalnie zapisała się do Platformy Obywatelskiej. W październiku 2019 roku została senatorem, startując w wyborach jako kandydatka bezpartyjna. Podczas rywalizacji mogła liczyć na wsparcie m. in. prezydent Ostrowa Wielkopolskiego Beaty Klimek, której zastępczynią była w latach 2014-2019.

Przypomnijmy, że obecna Rada Miejska Ostrowa Wlkp. dzieli się na większościowy klub Przyjaznego Ostrowa oraz opozycję złożoną głównie z radnych skupionych wokół Platformy Obywatelskiej. To oni od samego początku na okrągło krytykują prezydent Klimek. Obecnie polityczna przynależność jest tożsama z posłem Jarosławem Urbaniakiem, z którym Klimek wygrała w 2014 roku.

Czy można to zinterpretować jako polityczną zdradę?

21 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Prawicowiec
4 miesięcy temu

Pani pseudo polityk Matecka to typowy okaz dziwolonga, gdzie wiatr zawieje tam ją niesie. Każdy, kto ma dojrzałe poglądy, stara się wprowadzać reformy w swoim ugrupowaniu. Aby odpowiadały szybkim zmienianom dziejącym się w społeczeństwie. Jeżeli skacze się z kwiatka na kwiatek to można tylko ubolewać nad taką osobą.

Jacek
4 miesięcy temu

POstkomuniści robią cuda! Uzdrowili Matecką! Teraz będę się modlił do nich:)!

Szanowny plis
4 miesięcy temu

Wiek to nic takiego. Gorzej ze w polskiej polityce siedzi stado nauczycieli. Po tym jak nam ułatwiają życie tworzonymi przez siebie przepisami poznać można ich wykształcenie i szerokie śmiałe spojrzenie na wizję państwa. Stada ich siedzą w każdej partii. To jest dramat. Odstaje od nich drastycznie p. Dziambor. Ale to konfa. Inna liga.

plis
4 miesięcy temu

64 lata – i co ta stara sz***a tam jeszcze robi ? bawic wnuki a nie do polityki . wiec mamy to co mamy stare torby, nieuków w polityce albo gówniarzy . Czy te stare ramole nie maja swego rozumu aby na siebie spojrzec z boku ? czy tylko kasa

Slawo
4 miesięcy temu

Obydwie są siebie warte.

GLOSOWANIE
4 miesięcy temu

Jacy politycy tacy radni. Jak wszystkim wiadomo szkoły prowadzone przez Spółdzielnię oświatową na Waryńskiego zostały nareszcie zlikwidowane. Działają tylko do końca roku szkolnego. W piątek 19 lutego na komisji oświaty odbyło się głosowanie w sprawie przeniesienia Szkoły Podstawowej nr 4 na Waryńskiego. Ponieważ wszystkie decyzje już zapadły głosowanie było chyba formalnością. Co się dzieje – 7 radnych z tej komisji wstrzymuje się od głosu. Jaki mają cel? Może nie chcą się SŁOIKOWI w Warszawie narazić? Może to tylko czysta złośliwość.  Przypominamy sprawę. Budynki na Waryńskiego wracają do miasta, będzie szkoła samorządowa nr 4. Czy radni wstrzymując się od głosu dalej by chcieli Spółdzielnię Oświatową, w której były same nieprawidłowości? Ciekawe ile jeszcze zostanie ujawnionych nieprawidłowości w tych szkołach, które od kilku lat są w stanie AGONII.

...:
4 miesięcy temu

Podczas kampanii wyborczej wisiał baner z Matecką wizawi wyjścia z konkatedry w Ostrowie.Łapała wyborców gdzie popadło byle do koryta, teraz PO ,za chwilę Hołownia, Biedroń ta bezideowa kobieta to chorągiewka na wietrze, zero inicjatywy.Poseł RP🤦, tragedia

Mn
4 miesięcy temu

Bardzo przepraszam, ale nie wiem czy pani Matecka wogole nalezala do jakiejs partii.Teraz sie okreslila. Wg mnie Ona startowala z koalicji jako samorzadowiec.

kefir
4 miesięcy temu

Nikt nikogo nie zdradził. Akurat osoby z tych kręgów mają funkcje wymienne. W “Bandzie czworga” swobodnie poruszają się między PiS, PO, PSL, SLD, doszło niedawno Razem, jakis czas temu N. no i teraz żółta siła 2050. Nie ma dużych między nimi różnic, rządzą wymiennie od 30 lat, dla stworzenia wrażenia różnic między sobą żrąc się o pierdoły typu zboczki w sutannach, skrobanki, tego typu tematy dla odciągania uwagi ludzi od spraw poważnych – koryta i pomniejszych paśników. Poza tymi kluczowymi sprawami utrzymują wspólny front przeciwko Prawicy, zaciekle zwalczając idee wolnościowe, antysocjalistyczne. Robią to wspólnie w swoich szczekaczkach TVP TVN i podobne. Tak więc p. Matecka nikogo nie zdradziła. Jak pojawi się zapotrzebowanie to przejdzie do PiS, prosta zajawka. I też nikogo nie zdradzi, dalej będzie między swoimi.

Bibrus
4 miesięcy temu

To żadna wiadomość.
Polacy zaczynają wreszcie otwierać oczy i widzą, że do polityki idzie się po pieniądze, władzę i ustawienie rodziny, cała reszta pitolenia o dobru społecznym, pracy na rzecz wszystkich, to są bajki dla naiwnych.
Trzeba zmienić prawo, zmienić zasady wyboru i pracy polityka, bo sami ludzie się nie zmienią.
Wybierać tych, którzy gwarantują pracować 24 godziny na dobę, aby ściągnąć do Ostrowa nowe inwestycje przemysłowo kapitałowe.

21
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x