Zmarła kilka dni po szczepionce

Udostępnij
Tweet

Około 75-letnia podopieczna Domu Pomocy Społecznej w Psarach (powiat ostrowski) zmarła po otrzymaniu pierwszej dawki szczepionki przeciwko COVID-19. Od dnia podania dawki do śmierci minęło 7 dni. Zdaniem medyków, jest to zbyt długi czas by powiązać śmierć ze szczepionką.

Kobieta otrzymała pierwszą dawkę szczepionki dwa tygodnie temu. Tydzień później już nie żyła. Jej śmierć łączy się z poważnym stanem zdrowia, który jednocześnie nie był przeciwwskazaniem do podania szczepionki. Zwolennicy szczepień tłumaczą, że mniejszym złem jest podanie szczepionki, bo gdyby pacjent zachorował na COVID-19 bez jej podania to pacjent niemal na pewno by zmarł.

Inną ciekawostką jest fakt, że inna z podopiecznych DPS w Psarach trafiła do szpitala z powodu pogorszenia się stanu zdrowia. Dopiero trzeci test na obecność koronawirusa SARS-CoV-2 okazał się pozytywny, przez co kobieta przebywa teraz na oddziale zakaźnym.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
Subskrybuj
Powiadom o

24 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Prawicowiec
3 lat temu

Jeżeli ktoś nie rozumie, że każda szczepionka musi przejść kilkuletnią weryfikację w celu podania jej szczepionym. Oznacza to, że jest bezmózgowcem. To co zrobił przestępczy RZĄD to nic innego jak bezpłatne testy na ludności jako królików doświadczalnych. Nic dodać nic ująć.

Nie przedstawiaj się*
3 lat temu

To jest czysty przypadek

Jan
3 lat temu

Jak umierają ludzie na byle jaką chorobę to w akcie zgonu zapisuje się przyczynę ” COVID”. Jak umiera po szczepionce człowiek to zawsze w wyniku splotu innych okoliczności.

S. S.
3 lat temu

Mam jedno pytanie. Jak trzeba być tępym i pustym by pisać źle o szczepionkach?

koronaświrus
3 lat temu

A jak ktoś umrze na cokolwiek i ma świrusa to piszą że umarł przez świrusa

Brzęczyszczykiewicz
3 lat temu

Czyli można śmiało powiedzieć że w szpitalu pracują mordercy a szczepionki to narzędzia zbrodni. I te puste karetki jeżdżące bez celu w środku nocy, nie raz widziałem.Cicha 3 wojna światowa. Teraz tylko modlitwa nam pozostaje.

Przedsiębiorca
3 lat temu

Lekarz bada pacjenta przed podaniem szczepionki. Tak jak dzieci przed szczepieniem, byłem na obowiązkowych szczepieniach kilka krotnie ze swoją córką i widziałem jak to wyglądało, nawet dobrze nie osłuchał dziecka. A w dobie pandemi wszyscy zdrowi i można zaszczepić. Dziwne że jedna osoba zmarła i była zdrowa a druga z tego samego DPS-u znalazła się w szpitalu po szczepieniu.

Mk
3 lat temu

Poważny stan zdrowia pacjentki…..hmmm…, który lekarz poda szcepionkę jak dolega coś pacjentowi? Zaden….wina szczepionki!

osw
3 lat temu

testują aż wynik będzie się zgadzał ?

5G
3 lat temu

Inwazja foliarzy za… 3…2…1…

24
0
Napisz co o tym sądziszx