OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Miał nowe zimówki i wypadł do rowu

Kierowca Suzuki przekonał się, że nawet mając nowe opony zimowe, musi uważać podczas szybszej jazdy. Na szczęście skończyło się bez większej tragedii. 

W niedzielę około godziny 14 mężczyzna z powiatu krotoszyńskiego jechał krajową jedenastką. Koło miejscowości Górzno wjechał na śnieg nawiany z pola. Samochód stracił przyczepność i wypadł z drogi. Kierowcy udzielono pomocy medycznej.

18 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
POganiacz bydła
3 miesięcy temu

Opony zimowe, tylko mózgownica ,, LETNIA”

kierowca
3 miesięcy temu

Napiszę krótko – kiedyś nie było żadnego rozróżnienia na opony zimowe, letnie, wielosezonowe, z indeksem czy bez – wystarczy jechać spokojnie rozsądnie i dojedzie się do celu. żadne zimówki ABS, i inne systemy nie pomogą jak na drodze jest ślisko i zapierdalasz to zawsze się tak skończy.

goli 1
4 miesięcy temu

Jechałem ta droga zaraz po wypadku, przed zakretem było pełno śniegu, pod Zielona Łaka przed leśnym parkingiem również jeden pas zasypany (nawiane z pola) więc może mandat także dla słuzb utrzymania za niedopełnienie obowiazków ??

Rysiu
4 miesięcy temu

opony zimowe Ale pewnie z poprzedniej dekady. 5-6 lat to max. Po tym czasie guma jest twarda jak kamień i lepsze nowe letnie niż 10letnie zimowe

Caryca
4 miesięcy temu

Chciał ujarzmić bestię i wyszło jak wyszło. Dobrze że przez Górzno busy jeżdżą. Jednego kmiota na drodze mniej będzie

jazda
4 miesięcy temu

jakie tam nawianie sniegu, jakie opony – matoł lecial jak głupi, nie patrzył na droge i auto pewnie zlapalo pobocze – efekt taki jak widac . drogi krajowe w tym czasie czarne wiec jakie nawiane ? o
z 2 tygodnie temu moze i OK ale nie wczoraj. Tłumaczenia typowe dla drogowego matoła

xoxo
4 miesięcy temu

nie znacie sytuacji a oceniacie! ile jest przypadków ze ktoś wjechał na pas przeciwny i wymusił na kierowcy ucieczkę do rowu albo nagły manewr kierownicą. przy takiej pogodzie i wszędzie leżącym śniegu nie trudno o wypadek.nie twierdzę że jechał przepisowo ale wieszając psy na człowieku kiedy nie zna sie wersji wydarzeń jest bardzo nie na miejscu.

Joto
4 miesięcy temu

PKR nie mam pytań,☠🐏

Marcin osw
4 miesięcy temu

Nie obwiniałbym kierowcy w tym przypadku mógł nie złapać przyczepności różnie bywa. Aczkolwiek z drugiej strony mógł pomyśleć mam zimówki mogę cisnąć pedał do podłogi

Do matiza
4 miesięcy temu

Przypuszczam że w BMW nawet nie siedziałeś a o jeździe nie wspomnę jak masz auto za sto tysięcy to rozwaga wskazana

18
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x