Nie żyje 36-letni mieszkaniec ul. Zielonej

Udostępnij
Tweet

Policjanci i Prokuratorzy ustalają, jaka była przyczyna śmierci 36 letniego mieszkańca Ostrowa Wlkp. Do zgonu doszło podczas interwencji w miejscu jego zamieszkania.

W sobotę późnym wieczorem policjanci zostali wezwani na interwencję do mieszkania przy ul. Zielonej w Ostrowie. – W mieszkaniu 36 latek miał agresywnie zachowywać się w stosunku do swojej matki. Policjanci musieli wyważyć drzwi do mieszkania. W związku z tym, że mężczyzna ciągle był agresywny, został obezwładniony. – informuje Małgorzata Łusiak, rzecznik policji w Ostrowie Wlkp.

Aktualizacja:

Ratownicy podali wyłącznie sól fizjologiczną sprawdzając drożność wkłucia. Wkrótce po tym zaczął tracić przytomność. Pomimo przeprowadzonej reanimacji mężczyzna zmarł.

Mężczyzna miał uraz głowy. Chwilę wcześniej trzymał w ręce młotek. Miał lęki i był pobudzony.

O tym wydarzeniu poinformowano Prokuratora Rejonowego w Ostrowie Wlkp. Sprawa jest także badana przez służby kontrolne Policji.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
53 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
NO RESPECT
3 lat temu

Jak policjantom skaczą po pagonach, to wszyscy „Co to za Policja? D.py wołowe, nie mają autorytetu!” itd. Jak Policja wejdzie na ostro, to zaraz „Bandyci w mundurach! Mordercy!”. Co policjanci noszą przy paskach? Pistolety, pałki, miotacze gazu, paralizatory. Nie przybory medyczne,
misie-przytulanki i poradniki psychologiczne „Jak rozmawiać z kimś kto miał trudne dzieciństwo”. Policja na interwencji ma pozamiatać agresorem, a nie cackać się z nim. Chyba, że nie jest agresywny. Tylko po co wtedy ktoś ją wzywa? Uważam, że każdy policjant „interwencyjny” powinien mieć kamerę przy mundurze i wszystko powinno być nagrywane, jak w USA. Pozwoliłoby to uniknąć wielu wątpliwości.

kij
3 lat temu

do Serek

Każdy ma tak samo jak i ty dwie ręce do pracy. I ty też możesz stać się takim nowo bogackim i się wybudować gdzieś za miastem. Ale po co się starać i myśleć jak zarobi. Przerobić 8 godzin w mahle po robocie obiad zjeść piwskiem popić i do wieczora na TV pis. I jak jest źle i ci co mają to kradną! Każdy jest kowalem swojego losu