Przez zdenerwowanie wpadli z narkotykami

W minioną niedzielę funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego ostrzeszowskiej komendy ujawnili przy mieszkańcu powiatu ostrowskiego środki ustawowo zabronione. Ponadto wykonany wobec kierowcy pojazdu test na zawartość środków odurzających potwierdził, że prowadził on pojazd znajdując się pod ich wpływem.

W dniu 24.01.2021 roku o godzinie 4:05 funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie podjęli w miejscowości Olszyna kontrolę drogową pojazdu marki VW Polo, w którym jechało łącznie 5 osób.

Podczas legitymowania kierowca i pasażer siedzący na przednim siedzeniu zachowywali się nerwowo. W związku z powyższym policjanci przystąpili do kontroli przewożonego bagażu oraz wnętrza pojazdu, w którym na podłodze obok siedzenia pasażera ujawnili woreczek z zawartością suszu roślinnego koloru brunatnego. Z uwagi na fakt, iż żadna z osób nie potrafiła wskazać czyja to własność podjęto decyzję o ich zatrzymaniu i przewiezieniu do ostrzeszowskiej komendy, celem przeprowadzenia dalszych czynności.

W toku dononanych przeszukań wszystkich osób przy jednej z nich, 22-letnim mieszkańcu powiatu ostrowskiego, policjanci ujawnili ok. 16 gr suszu roślinnego w postaci marihuany, ok. 5 gr kryształków metaamfetaminy oraz 18 tabletek ecstasy. Wszystkie ujawnione środki stanowiły jego własność.

Z uwagi na znalezione przy 22-latku środki ustawowo zabronione będącego z nim kierowcę, 20-latka również mieszkańca powiatu ostrowskiego, jak i pozostałe osoby (17-letnią kobietę oraz 20 i 34-letniego mężczyznę) poddano testowi na zawartość środków odurzających w organiźmie z wynikiem pozytywnym u trójki z nich. Ponadto od kierowcy, który miał pozytywny wynik testu pobrano krew do badań w kierunku popełnienia przestępstwa z art. 178a § 1 kodeksu karnego.

Osoby z pozytywnym testem noc spędziły w policyjnym areszcie, a pozostałą dwójkę po wykonanych czynnościach zwolniono.

POLECANE NEWSY
Subskrybuj
Powiadom o

10 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Policja
3 lat temu

Nie strasz nie strasz bo się zesrasz. Wkrótce złapiemy tego ćpuna.

Magda12
3 lat temu

Pomówienia są karalne,jeśli komuś czegoś nie udowodniono pozostaje niewinny.

Nie wiem kto?
3 lat temu

Nie mieszaj ludzi jak nie jesteś pewien kto tam był? Najpierw trzeba komuś coś udowodnić!!!

Xxx
3 lat temu

Jedzil cala noc jak idiota, nawet widzialem jak w kolo ronda jezdzil debil , no to ma🤣🤣🤣

S Line
3 lat temu

Brawo M****** bravo policja 🚨

Anonim
3 lat temu

Wpadli jak śliwka w kompot

Marcin osw
3 lat temu

To jest jeszcze mało niech złapią tych z ostrzeszowa ćpają tam równo i chodzą wolno

Ostatnio edytowany 3 lat temu by Marcin osw
fia
3 lat temu

co prawda wielkie g…. tam mieli ale FAKT psy sie popisały dobra robota . Karac to bydło.

Przedstaw się*
3 lat temu

S******* z nimi był ten diler stary ćpun?

NSZZ Dilerów
3 lat temu

NSZZ Dilerów domaga się wprowadzenia obowiązkowych psychotestów dopuszczających do wykonywania zawodu. Pozwoli to wyeliminować osoby nie trzymające ciśnienia przy byle kontroli.

10
0
Napisz co o tym sądziszx