Zwłoki właściciela firmy transportowej były owinięte w dywan

Udostępnij
Tweet

Zabójstwo w jednej z kamienic przy ul. Fabrycznej. We wtorek, 26 stycznia ujawniono tam zwłoki 39-latka. Policja zatrzymała jedną osobę. – ustalił portal faktykaliskie.pl

Do zdarzenia miało dojść około godz. 15.00 we wtorek. – W godzinach popołudniowych w jednej z kamienic w centrum Kalisza ujawnione zostały zwłoki 39-letniego mieszkańca Kalisza mężczyzny owinięte w dywan. Na miejscu pod nadzorem prokuratora do chwili obecnej wykonywane są czynności z udziałem biegłego lekarza sądowego, a także trwają czynności z udziałem techników kryminalistycznych – mówi Maciej Meler rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Ostrowie Wielkopolskim.

Jak wynika z nieoficjalnych informacji, był uderzany w głowę ciężkim narzędziem. Do sprawy zatrzymano jedną osobę. – W pościgu zatrzymany został mężczyzna. To 30-latek. Został osadzony w Policyjnej Izbie Zatrzymań – mówi asp. Anna Jaworska-Wojnicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu.

Decyzją prokuratora zwłoki zostały zabezpieczone celem przeprowadzenia sądowo-lekarskiej sekcji zwłok, która pozwoli na ustalenie bezpośredniej przyczyny zgonu. Ewentualne czynności z udziałem osoby zatrzymanej przewidziane są jutro.

Nieoficjalnie: ofiara to właściciel firmy transportowej.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Nie przeżył potrącenia. Potężna dziura w przedniej szybie (aktualizacja 2)
Subskrybuj
Powiadom o

14 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Przyjaciel Tomasza
2 lat temu

Ludzie nie znacie tematu nie wypowiadajcie się nie żaden Ukrainiec nie Białorusin ani też żaden Gruzin zabił Tomasza zabił go jebany Polak który uciął rękę która go karmiła pracownik zabija pracodawcę za to że go oszukuje to niewyobrażalne śmierć za śmierć oko za oko

S Line
2 lat temu

Pijany kierowca

zibi
2 lat temu

Pewnie jakiś Ukrainiec miał do niego problem, oni tylko w ten sposób umieją sprawy załatwiać. Liczba zabójstw w Polsce systematycznie spadała aż to najazdu Ukraińców.

Meg
2 lat temu

Po co się wypowiadacie,nie znaliscie człowieka po co te głupie komentarze ludzie
Człowiek miał wielkie serce,swoich pracowników traktował jak rodzinę, dlatego to go zgubiło.

14
0
Napisz co o tym sądziszx