Lód na drodze. Brak interwencji władz gminy

Udostępnij
Tweet

Mieszkańcy ulicy Nowej we Wtórku są zdegustowani stanem ulicy po opadach śniegu. Na jezdni utworzyła się warstwa lodu. Skutkuje to dużym niebezpieczeństwem, a dziś rano dużym utrudnieniem przy wyjeżdżaniu na główną drogę w tej miejscowości. Mieszkańcy poprosili o interwencje władze gminy Ostrów Wlkp. Ponieważ przez ostatnie 12 godzin nie pojawiła się piaskarka, zapytaliśmy przedstawiciela władz gminy o stanowisko w tej sprawie.

– Firma pana Tokarskiego obsługuje rejon Wtórku. To przedsiębiorstwo dysponuje sprzętem, który potrafi skutecznie usunąć śliskość na drodze. Należy pamiętać, że są to drogi lokalne. Priorytetem dla nas jest utrzymywanie dróg głównych, okolic skrzyżowań, przystanków i przejazdów kolejowych. Myśmy się przyzwyczaili, że drogi są przejezdne, a tu przyszła zima, spadł śnieg i pojawił się problem. Dziś droga powinna zostać doprowadzona do należytego stanu przejezdności. – powiedział Antoni Hadryś zastępca Wójta Gminy Ostrów Wielkopolski.

Jeden z mieszkańców stracił panowanie nad swoim BMW i przetarł zderzak.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  Skradziono motocykl. Był kultowy
Subskrybuj
Powiadom o
47 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Zły
3 lat temu

Gorzyce Wielkie ul Rozana oraz BRATNIA NIE odsniezone , po tel do Hadrysia zero reakcji!! Teraz tylko lód na drodze ! Wójtem się będzie chciało być!!

455we
3 lat temu

niech polna w wysocku gn*e sypia bo slizgawka

do mieszkaniec
3 lat temu

gosciu daj sobie spoko – wszyscy sa ponad ciebie .

Internet czyni cuda?
3 lat temu

Jeden artykuł, burza w komentarzach i na terenie Gm. Raszków dziś odśnieżarki już od 4:00 godziny rana na drogach 🙂

Mieszkaniec
3 lat temu

Przede wszystkim nikogo debilem nie nazwałem. Już teraz rozumiem że nie warto dyskutować z kimś kto nie umie czytać. Nie mówiąc o czytaniu ze zrozumieniem.
45% twoich podatków tak? Ciekawe czym zawodowo się zajmujesz człowieku że jesteś tak wyniosły. Znamy takich. To jest naprawdę płytkie. A do sipy zaprosiłbym ciebie. No ale niestety na ten sprzęt wymagana jest umiejetność jej obsługi.

Bobuś
3 lat temu

Cóż…Ryszard R. nie jest ideałem.
Brak jakiegokolwiek zainteresowania nierozwiązaną sprawą betoniarni oraz wieloletnie zaniedbania związane z kanalizacją sanitarną mówią same za siebie.
Ważne, że gawiedź może zabawić się na imprezach…tuż przed wyborami oczywiście.

do mieszkaniec
3 lat temu

co zrobiłem ? co miesiac około 45% moich dochodów to VAT do budżetu Panstwa. z tego te opierdalacze z Gmin maja wynagrodzenie – to mało ? wiec do sniegu

47
0
Napisz co o tym sądziszx