OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Pieszy wpadł do auta. Zginął na miejscu (aktualizacja 4)

W piątek doszło do śmiertelnego potrącenia na drodze Ołobok – Wielowieś. Przed godziną 20 z nieznanych przyczyn Volkswagen potrącił pieszego. Samochód zatrzymał się w polu.

Pieszy po zdarzeniu częściowo znajdował się wewnątrz auta, które go potrąciło. Po uwolnieniu osoby poszkodowanej, nie dawał oznak życia. Odstąpiono od reanimacji. Lekarz stwierdził zgon mężczyzny. Trwa ustalanie szczegółów wypadku.

Kierowca Volkswagena był trzeźwy.

Kierowca Volkswagena ma 24 lata, a zmarły mężczyzna miał 54 lata.

Kierowca miał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów.

34 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
xcc
13 dni temu

Jeśli kierowca miał sadowy zakaz prowadzenia pojazdów, to było to zabójstwo a nie wypadek i tak powinno być traktowane przez prokuratora.

JP
15 dni temu

Tu wina ewidentnie jest po obu stronach. Pamiętajcie że potrącenie pieszego bez odblasków czy rowerzysty bez oświetlenia wieczorem w złych warunkach może się zdarzyć każdemu

OSW
15 dni temu

Zaledwie 24 lata i już sądowy zakaz prowadzenia ?!
To ładny kwiatek musi z chłopaczka być, w tym wieku już sobie tak na starcie praktycznie zepsuć życie.

Paulina
15 dni temu

Samochod byl bardzo daleko w polu wiec predkosc musial miec spora, droga prosta i pomimo ze dozwolone 90 km/h to tego wieczoru byla mgla jak mleko i nie bylo nic widac wiec takiej predkosci nie powinien byl rozwinac kierowca. My cala droge ktora tego wieczoru mielismy do pokonania jechalismy maks 50 bo sie nie dalo inaczej. Warunki byly straszne.

Ronin
15 dni temu

Trasa Wielowieś-Leziona,Gostyczyna to aleja pijanych pieszych jak i kierowców,jest jeden czy dwóch takich co drugi dzień chodzą najebani główną drogą i nikt nic z tym nie robi,ten jeden to do samej Leziony,albo i dalej chodzi lub jedzie na rowerze napierdolony jak szpak,a całe to pijaństwo nasila się w okresie letnim gdy te pijaki zapi***alają u farmera w Ołoboku a potem są puszczani najebani w cztery dupy do domu,następna taka tragedia to tylko kwestia czasu.A swoją drogą jeśli koleś miał zakaz prowadzenia pojazdów to po jaką cholerę wsiadał za kierownicę,całe życie sobie,rodzinie jak i rodzinie zmarłego spi***olił.

Olo
16 dni temu

A ile osób z okolic jezdzi bez prawka ,lub z zakazem to sie w glowie niemiesci.

Tttt
16 dni temu

Jeden i drugi niestety niepowinni sie spotkac na drodze,widocznie los tak chcial.

Denner
16 dni temu

Już wiem kim jest ofiara, na pewno na ten wypadek nie miał wpływ alkohol który lubił spożywać, brak odblasków czy ciemność a tylko i wyłącznie auto… chłop jeszcze drogę pomylił i zamiast skręcić na swoją wioskę to poszedł prosto

do "sami swoi"
16 dni temu

Dlaczego twierdzisz, żeby nie uczyć przepisów rd od przedszkola? Właśnie o to chodzi, żeby UCZYĆ UCZYĆ i jeszcze raz UCZYĆ! Uczyć przepisów, ale przede wszystkim zachowania na drodze. Nikt nie jest nieśmiertelny ani nie ma kilku żyć.

seniortakaprawda
16 dni temu

Pieszy może nie miał odblasków. Kierowca miał sądowy zakaz prowadzenia. W tym przypadku kierowca może mieć przechlapane.

34
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x