OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Dzienny raport zakażeń – 5.01.2021

We wtorkowym raporcie Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 7 624 nowych i potwierdzonych przypadkach zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2. W Wielkopolsce w ciągu ostatniej doby potwierdzono 802 nowe przypadki zakażenia. W Polsce 85 osób zmarło z powodu COVID-19 i kolejne 256 z chorobami współistniejącymi.

Kalisz 5 osób i 2 zgony
powiat kaliski 2 osoby i 1 zgon
ostrzeszowski 8 osoby i 0 zgonów
pleszewski 2 osoby i 1 zgon
krotoszyński 4 osoby i 0 zgonów
ostrowski 12 osób, 0 zgonów.

Minionej doby wykonano 48,4 tys. testów.

9 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Wiaczesłav Bierezuckiy
13 dni temu

Mam apel do pani Jandy. Brałem kiedyś udział w jasełkach więc mam zdolności aktorskie. Prosze dopisać mnie do grupy “mniej niż zero” abym już był zaszczepiony przed nauczycielami i seniorami bo mi sie to nalezy

taka prawda
13 dni temu

: Jeśli się zaszczepię: 1. – Czy mogę przestać nosić maskę? – Nie 2. – Czy mogą ponownie otworzyć restauracje i normalnie pracować? – Nie 3. – Czy będę odporny na covid? – Może, ale nie wiemy dokładnie 4. – Przynajmniej nie będę już zaraźliwy dla innych? – To zależy, nikt nie wie. 5. – Jeśli zaszczepimy wszystkie dzieci, czy szkoła normalnie wznowi się? – Nie 6. – Jeśli zostanę zaszczepiony, czy mogę powstrzymać dystans społeczny? – Nie 7. – Jeśli zostanę zaszczepiony, czy mogę przestać dezynfekować ręce co 5 minut? – Nie 8. – Jeśli zaszczepię siebie i mojego dziadka, czy możemy się przytulić? – Nie 9. – Czy kina, teatry i stadiony zostaną ponownie otwarte dzięki szczepionkom? – Nie 10. – Czy szczepieni będą mogli się zbierać? – Nie 11. – Jaka jest prawdziwa korzyść z szczepienia? – Wirus cię nie zabije. 12. – Jesteś pewien, że mnie nie zabije? – Nie 13. – Jeśli statystycznie rzecz biorąc, wirus i tak by mnie nie zabił … Dlaczego miałbym się zaszczepić? – Aby chronić innych. 14. – Więc jeśli się zaszczepię, inni są na 100% pewni, że ich nie zarażam? – Nie 15. – Gdybyśmy wszyscy zachorowali, czy w naturalny sposób rozwinęlibyśmy odporność stadną? – Nie, jest to możliwe tylko dzięki szczepionce

czytelnik2
14 dni temu

Znów jakby rozbiły się w jeden dzień dwa TU-154.
Tyle, że pomników, miesięcznic i wypłat milionów zł bliskim ofiar nie będzie.

NWO Polska.
14 dni temu

I nie miejcie nam za złe: B.1.1.7 też już w Polin.

NWO Polska.
14 dni temu

501.V2. – już w Polin. Czekajcie na oficjalny komunikat.
Zapraszamy do szczepień jeszcze dobrowolnych.

Tomasz Sz.
15 dni temu

Święta i wolne spadki drastyczne i nagłówki,że tak dobrze nie było dawno. Środek tygodnia wzrost i nagłówki że strasznie i dużo zgonów. Czy ci redaktorzy są debilami czy nas mają za debili. Taki stan rzeczy mamy od pół roku i non stop taka sama narracja. Śmiechu warte.

Zły
15 dni temu

Statystki dobre a oni już o 3 fali. Że jak wzrośnie to zaprzestana szczepień. Tak potem będą czekać czekać i znowu szczepic. A może po drodze 4 fala w wakacje. Do czego to zmierza . Wszystkich chcą wykończyć.

NWO Poland
15 dni temu

VUI-202012/01 w Polsce.
Czekajcie na informację w mediach.

Pawel
15 dni temu

Pokonaliśmy wirusa, epidemia jest w odwrocie, nie ma się czego bać 🤣🤣🤣

9
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x