OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Wójt Żelazkowa zorganizował imprezę podczas pandemii

Wójt gm. Żelazków zorganizował “spotkanie świąteczno-noworoczne” dla kilkudziesięciu osób. Na spotkaniu była wódeczka, a także wypasiony catering. Wszystko to w czasach pandemii, bez maseczek i w lokalnym Domu Seniora. Zaproszeni byli radni, a także kierownicy gminnych instytucji. Jedną z nich jest syn wójt, zatrudniony w lokalnej spółce na kierowniczym stanowisku. Zgromadzeni nie mieli maseczek i beztrosko zajadali się i popijali przy jednym stole. 

Kiedy na miejsce przyjechała policja, wójta próbowano wyprowadzić tylnymi drzwiami, ale czekał tam na niego reporter TVN Uwagi. Światła w sali zgasły, a zgromadzeni pochowali się po kątach udając, że impreza się zakończyła. Funkcjonariusze z komisariatu w Stawiszynie poświecili latarkami i odjechali. Niedługo potem uczestnicy biesiady rozeszli się do domów.

37 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
sami swoi
10 dni temu

gosciu ma jaja, uznanie w srodowisku i kolejna kadencja jest wójtem . Ta gmina ma goscia z jajami a nie jak gdzie indziej farbowana pizdę. Jego ew. problem alkoholowy to jego sprawa osobista.
Czy ktos go skazał za alkohol, po alkoholu w pracy ? Nie, wiec dajcie gosciowi spoko.
Proszę spojrzec na tych innych wójtów, burmistrzów . Blade to , farbowane włosy i brody, ciasne wytarte garniturki, pedalska gadka, arogancja dla tych na dole. A po 100gr., traci przytomnośc ale i osobowość. Osobiscie wole takiego bezposredniego goscia. To co mysli to mówi a nie pedalskie gadki dla matołków na wsi w innych gminach. Co opozycja tej gminy i inni ciekawi sensacji myslicie,że tego wójta problemy rodzinne, osobiste itp ., spływaja po nim ? Nie. Zarzut ,ze syn tam gdzies pracuje . Poszukac u siebie – siostra, szwagier, itp., waszego wójta , przewodniczacego rady gdzie pracują ?? . Wiec dajcie gosciowi spoko pracowac .

Dzik
11 dni temu

Nie ma rady na tego ZACHLANEGO LUJA.To co on wyprawia to normalna kpina.

Setunia
11 dni temu

Na fazie wirus nie bierze. Rok temu już mówili się wirus nie lubi mydła i alkoholu.

Marek
12 dni temu

Co to zza czasy, że spokojne zajadanie się przy jednym stole jest bardzo piętnowane?

nie ma w tym kraju opozycji
12 dni temu

Ale gość ma plecy – masakra, tyle wpadek i korona mu z głowy nie spadła, ale jaja.

lekr=-=0
13 dni temu

ale sensacja – w gminach 80% wójtów, radnych ma podobne zwyczaje i przyzwyczajenia i dzisiaj .

Olo
13 dni temu

Jebani politycy gorsi od koraniwirusa kiedy Polska się opamieta i odetnie od szumowin to trwa już 30 lat i końca nie widać

Miecia
13 dni temu

Brawo dla Dziennikarza który miał odwagę wejść do gniazda żmij i pokazał Żelazkowską rzeczywistość ,PRAWO JEST A PRZYNAJMNIEJ POWINNO BYĆ DLA KAŻDEGO TAKIE SAMO ! NORMALNOŚĆ DLA ŻELAZKOWA !

NO RESPECT
13 dni temu

Ludzie na poziomie wymagają od funkcjonariuszy publicznych aby świecili przykładem. A swój swojego chwali. Mają co wybrali i jak widać sobie chwalą. Żekazków to stan umysłu. Pośmiewisko dla całej Polski.

Dżon
13 dni temu

Co to jest kilkadziesiąt osób na imprezie sylwestrowej w Ostródzie zorganizowanej przez TVPiS była publiczność na ponad 100 osób.

37
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x