Przeżył atak siekierą

73-letni p. Władysław został zaatakowany i raniony siekierą. Dramatyczne wydarzenia rozegrały się dziś przed południem na pl. Kilińskiego w Kaliszu. Sprawca uciekł pierwotnie, ale został ujęty. – informuje portal faktykaliskie.pl

Do zdarzenia doszło w biały dzień – przed godz. 11.00 we wtorek, 5 stycznia.

Pan Władysław twierdzi, że znany mu z widzenia napastnik nagle, bez powodu wyciągnął spod kurtki siekierę i za machnął się w stronę jego głowy. Pan Władysław próbował zasłonić się ręką, ale dwukrotnie ostrze siekiery dosięgło jego głowy.

Napastnik po zdarzeniu oddalił się.

Poszkodowany trafił do szpitala, natomiast w poszukiwaniu domniemanego sprawcy policja przeszukiwała m.in. Park Miejski. 76-letni
mężczyzna został zatrzymany.

Życiu napadniętego mężczyzny nic nie zagraża. – Trafił do nas przytomny, został zaopatrzony chirurgicznie i jest w trakcie diagnostyki. – informuje Paweł Gawroński, rzecznik prasowy szpitala.

Z naszych ustaleń wynika, że założono kilkanaście szwów i doszło do pęknięcia czaszki. Mężczyzna po zaopatrzeniu opuścił szpital.

CZYTAJ  Myślał, że oszuka policjanta na "poród dziecka"

20 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Antykonfident
2 lat temu

Ormowiec dostał w czape a teraz płacze…

Ostatnio edytowany 2 lat temu by Antykonfident
Halina
2 lat temu

Kompletna bzdura to nic nie działa zazylam i nic ze mnie nie wyszło żadne robaki to tylko reklama

Obserwator
2 lat temu

Oszukać przeznaczenie odc. 2021😃😃

OSW
2 lat temu

Kalisz i wszystko jasne, więcej nic dodawać nie trzeba . . .

kefir
2 lat temu

Straszliwy wirus zbiera żniwo miliony ludzi zabitych covidem a dalej nieodpowiedzialni pacjenci próbują blokować zasoby dyszącej ostatkiem sił służby zdrowia. Kompletna nieodpowiedzialność!!!! Całe szczęście że ba lekarzy można zawsze liczyć i wypieprzyli natręta won! Łóżka sa potrzebne dla ofiar straszliwej zarazy a bie dla pajaców z jakimis fanaberiami. Brawo służba zdrowia! Wspólnie damy radę z covidem!
Teraz najważniejszy cel to zaszczepić jak największą populację. Na początek całą budżetówkę i duchowieństwo bo to kwiat polskiego społeczeństwa. To wystarczy dla uzyskania odporności zbiorowej bo armia to potężna.

po
2 lat temu

Kalisz to penerskie miasto.Kamienice w centrum miasta i przyległych,bardzo często zamieszkuje penerstwo.Ulice Jabłkowskiego i Podgórze lepiej nawet w dzień nie odwiedzać.Ciasna,Pułaskiego,Chopina,Kościuszki,po zmroku lepiej się nie kręcić.Każde miasto ma takie rejony,ale w Kaliszu to chyba pół miasta.

Zdzicho
2 lat temu

Kalisz i wszystko jasne.

BMW5
2 lat temu

Gratulacje…

Mama
2 lat temu

Boże co dzieje się z ludźmi, dokąd zmierza świat, a Pan doznał pęknięcia czaszki i lekarze wypuścili Pana do domu, nie rozumiem..

Baltazar
2 lat temu

Za darmo pewnie nie dostał

20
0
Napisz co o tym sądziszx