Ćwiczyli mimo zakazu – policja i sanepid w akcji

Dziś policjanci wraz z przedstawicielami ostrowskiego Sanepidu sprawdzili obiekty, w których można teoretycznie uprawiać sport. Ale ponieważ weszły w życie nowe przepisy związane z ogłoszoną pandemią koronawirusa SARS-CoV-2, rządzący zabronili korzystania z nich. W wyniku kontroli 10 obiektów, stwierdzono obecność ćwiczących w jednej siłowni. 

– W związku z tą sytuacją, prowadzone są czynności wyjaśniające. Ponadto materiały zostaną przekazane służbom sanitarnym. – informuje ostrowska policja.

Zgodnie z wprowadzonymi nowymi obostrzeniami od 28 grudnia zawieszona zostaje działalność basenów, aquaparków, siłowni, klubów i centrów fitness. Wyjątkiem są baseny, siłownie i kluby i centra fitness: działające w podmiotach wykonujących działalność leczniczą przeznaczonych dla pacjentów, dla członków kadry narodowej polskich związków sportowych.

Nowe zasady obowiązują do 17 stycznia 2021 r.

Czy to rozsądne zamykać miejsca, w których można poprawiać sprawność fizyczną?

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Zderzenie 2 aut i autobusu (ZDJĘCIA)
Subskrybuj
Powiadom o

25 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Prawicowiec
3 lat temu

Wygrać wybory, tylko Konfederacja zrobi porządek w przestępczym burdel. Tylko w ten pokojowy sposób będzie normalność. Każde inne ugrupowanie co byli i są to sprzedawczyki suwerenności kraju i złodzieje okradają spoleczenstwo z tego co im jeszcze pozostało.

Prawicowiec
3 lat temu

Sport i gimnastyka to zdrowie. Propagandą strachu, którą sieje przestępczy RZĄD i ich sługusy z piekła rodem ( Sanepid + komendacji Policji) do usunięcia. Wszelkie rozporządzenia zamykające całe gałęzie gospodarki to przestępstwo w majestacie prawa. Wnioski: całe ugrupowanie z przystawkami do delegalizacji. Kierownictwo do więzień wraz zasadzeniem przejęcia ich majątków za szkody spowodowane w gospodarce.

tęczowy
3 lat temu

Jestem zaproszony na Żoliborz do Jarka ma wydzwonić jakieś laski, ma być Mazurek, Kempa, Pawłowicz, Szydło no i Antek z Bartkiem ! Tylko jak ja tam dojadę na 21 jak od 19 nie można wychodzić z domów ? A wszystko ma być po cichu i bez rozgłosu !

Mieszkaniec
3 lat temu

Na Radłowskiej parking pełny wieczorami

Krzysztof
3 lat temu

Cykle przyszykowane juź z rozpoczęte a tu lipa pozamykali ,zamiast z ala sportowca będą flaki na wiosne

25
0
Napisz co o tym sądziszx