Ćwiczyli mimo zakazu – policja i sanepid w akcji

Udostępnij
Tweet

Dziś policjanci wraz z przedstawicielami ostrowskiego Sanepidu sprawdzili obiekty, w których można teoretycznie uprawiać sport. Ale ponieważ weszły w życie nowe przepisy związane z ogłoszoną pandemią koronawirusa SARS-CoV-2, rządzący zabronili korzystania z nich. W wyniku kontroli 10 obiektów, stwierdzono obecność ćwiczących w jednej siłowni. 

– W związku z tą sytuacją, prowadzone są czynności wyjaśniające. Ponadto materiały zostaną przekazane służbom sanitarnym. – informuje ostrowska policja.

Zgodnie z wprowadzonymi nowymi obostrzeniami od 28 grudnia zawieszona zostaje działalność basenów, aquaparków, siłowni, klubów i centrów fitness. Wyjątkiem są baseny, siłownie i kluby i centra fitness: działające w podmiotach wykonujących działalność leczniczą przeznaczonych dla pacjentów, dla członków kadry narodowej polskich związków sportowych.

Nowe zasady obowiązują do 17 stycznia 2021 r.

Czy to rozsądne zamykać miejsca, w których można poprawiać sprawność fizyczną?

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  Będziecie mogli popływać przy kolorowych światłach
Subskrybuj
Powiadom o
25 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Dosyć
3 lat temu

Ludzie są już tak zmęczeni A oni się cieszą. A jakoś nie mówią jak szczepia w chinach.

Dora
3 lat temu

Idzcie do kościoła tam covida nie ma

ON
3 lat temu

haha a a giełdzie w Kaliszu tłok i ocierANIE SIE JEDNE O DRUGIEGO HAHA

Kat
3 lat temu

Polska kraj z dykty i kartonu. Ciemnogród do kwadratu i tyle w temacie.

Zły
3 lat temu

Najlepiej zamknąć wszystko. Tylko spożywki, drogerie, apteki zostawić. Szkół już nie otwierać . Szpitale niech tylko covid jadą. Gospodarka jeszcze gorzej upadnie. A ludzie nie będą mieli z czego żyć.

fanroweru
3 lat temu

Może wybrać rower?

Romek
3 lat temu

Ale organizowany jako jedyny w plenerze SYLWESTER MARZEN jest ok i nie ma żadnego zagrożenia, nie wspominając już o wybrańcach którzy tam będą występować.

P.
3 lat temu

Niech mi ktoś odpowie. Salony fryzjerskie, kosmetyczne, tatuażu są otwarte cały czas. Jaki tam jest bliski kontakt z klientem. Maseczka. Ćwiczyć też można w maseczce.

Obserwator
3 lat temu

Żyjemy w tak jebnięty kraju, że wszystko jest zamykane w pizdu dla kogoś widzimisię. To samo jest ze szpitalami. Pacjent przyjezdza do szpitala potrzebna mu jest szybka diagnoza i leczenie to ni chuja, najpierw test potem wynik, potem w pizdu wyp***dalaj bo masz koronkę jesteś trędowaty zapraszamy za 10 dni. Tylko żaden kutafon nie powie ze po akt zgonu…

,,,,,,,
3 lat temu

Fitness, baseny, solaria zamknięte sa już od października. Była nadzieja że otworzą od 28 grudnia Ale niestety nie bo wprowadzili kwarantanne. Dla mnie to bez sensu. Ile jest osób na tych obiektach A ile w marketach. Zakażeń mało. Mam nadzieję że po 18 stycznia otworzą.

25
0
Napisz co o tym sądziszx